Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kaderník prehovoril Elenu na novú farbu vlasov: Wow, keď uvidíte jej nový účes, budete chcieť taký istý!

16.04.2017 Beata Suchá

Unavené vlasy po zime priam volajú po novom omladzujúcom strihu a žiarivej farbe. Sen o dokonalom účese si k nám prišla splniť aj táto šarmantná dáma.

Pre dokonalý tvar sa vlasy prestrihali aj zasucha. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Pre dokonalý tvar sa vlasy prestrihali aj zasucha.

Elena (59)

Elenka zo Senca je aktívna žena, ktorá si želala omladnúť a vylepšiť svoju vizáž prostredníctvom našej rubriky. My sme jej to veľmi radi umožnili! Elenka pracuje ako recepčná v mediálnej agentúre, vo voľnom čase rada vypomáha deťom s vnúčatkami. Zbožňuje zvieratá a chová tri mačky.

Medená ju omladila

Kaderník Andrej Novosad: Teším sa, že som dostal možnosť postarať sa o túto krásnu dámu, má totiž skvelý potenciál! Elenka nosí prirodzene zvlnené vlasy a uprednostňuje zemité tóny, ja som ju však prehovoril na žiarivú medenú, ktorá jej okamžite ubrala roky. Vlasy som ostrihal do trendového vrstveného bobu, ktorý stačí vyfúkať a  zvýrazniť krémovým voskom alebo penou.

Tip profesionála: Zvyknite si vlasy fúkať po každom umytí. Budú poddajnejšie, mäkšie a upravený účes vám dlhšie vydrží.

Účes pôsobil staromódne, preto ho Andrej prestrihal. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Účes pôsobil staromódne, preto ho Andrej prestrihal.

Pre dokonalý tvar sa vlasy prestrihali aj zasucha. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Pre dokonalý tvar sa vlasy prestrihali aj zasucha.

Vyskúšajte tieňovanie

Vizážistka Viktória Kovácsová: Tieňovaním dokážeme efektne zakamuflovať poklesnuté viečka.

Aby bola premena dokonalá, pani Elenku sme ešte nalíčili. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Aby bola premena dokonalá, pani Elenku sme ešte nalíčili.

Takto vyzerala Elena pred zmenou: Takto vyzerala Elena pred premenou. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Takto vyzerala Elena pred premenou.

A takto dopadla zmena imidžu. Z omladnutej Eleny je kočka!

Po premene. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Po premene.

Túžite po zmene účesu?

Prihláste sa do našej rubriky a spravíme vám účes snov! Okrem toho si vyskúšate fantastický mejkap a získate super balíček dekoratívnej kozmetiky značky L´Oréal v hodnote 50 €. Fotografie tváre a konfekčnú veľkosť zasielajte na e-mail: [email protected] a nezabudnite uviesť svoje telefónne číslo.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media