Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vážne porodila 5 detí? Keď sa pozriete na toto telo, neuveríte, že je to možné! Prezradila, ako sa to dá

07.05.2017 bak

Simone Gately (35) je super fit mama. Tým, ako vyzerá po piatich pôrodoch, popiera všetky fyzikálne zákonitosti.

Simone Gately je super fit mama. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Instagram/simonegatelyfitmum5 Simone Gately je super fit mama.

Simone Gately z Británie je mamou piatich detí, všetky sú vo veku do 10 rokov. Jej tajomstvo na rozpustenie popôrodných kíl je jednoduché – pohyb. Každé ráno absolvuje už o piatej hodinový beh, okolo obeda príde na rad minimálne hodinová prechádzka s kočíkom, s ďalším dieťaťom a so psom a dvakrát do týždňa si formuje postavu 30 minút v posilňovni.

Na Instagrame má tisícky fanúšikov a oslovujú ju dokonca čerství oteckovia. Tí si pýtajú rady na chudnutie pre svoje manželky, ktoré sa nevedia po pôrode dostať do formy. S prosbou o radu ju oslovilo už aj niekoľko celebritných mamičiek.

Kľúčom k fit telu je podľa Simone pohyb.

Simone si spomína na svoje prvé tehotenstvo: „Som veľmi nízka, takže keď som pri prvom dieťati pribrala 38 kíl, bolo to enormne veľa. Viem, aké ťažké bolo schudnúť,“ povedala pre Daily Mail.

Dnes sa snaží viesť k pohybu celú svoju rodinu. Často cvičí spolu s deťmi a používa ich pri cvikoch ako závažia. Je to zábava pre ne aj pre ňu, keď jej jedno z nich sedí na chrbte a ona robí kľuky. Už odmalička ich s manželom Paulom (45) zvykali aj na dlhé pešie prechádzky.

Mamičkám, ktoré sa snažia dostať po pôrode do formy, radí: Doprajte si čas, nechajte svoje telo oddýchnuť, zlaďte sa s bábätkom, a keď sa už budete cítiť komfortne, pustite sa do toho. Dôležité je požiadať partnera alebo rodinu o pomoc, aby ste si spravili čas na svoju dávku pohybu.

 

My 5 babies 👱👦👱👱👱 Living healthy is all about balance, variety and positivity which is not always easy to achieve but remember what your goals are and keep making small steps towards them. 👍 If you have a bad day, bad week or bad month just draw a line under it and move forward no one has it easy and anything worth something will always be hard work ❤ #goals #healthy #bodygoals #fitmom #fitmum #fitspo #fitness #fitfam #workout #transformation #fitnessmotivation #inspiration #muscles #girlswholift #gymbunny #supermom #mummyblogger #fitnessmum #instamom #mum #6pack #abs #fitgirls #bbg #weightloss #diet @thefitmomsclub @womensbest #booty #family #happy #fitnessaddict @womenshealthuk @katie_mulloy

Fotka uverejnená používateľom Simone Gately Official (@simonegatelyfitmum5),

 

I have a film crew landing at my house tomorrow 🎥🎥🎬for 3 days to film my family life for a big TV show and how I fit my FITNESS regime in and around it 🏋 I am obsessed with my @womensbest pre booster workout drink. I am trying the @womensbest beauty collagen drink right now and can't wait to tell you guys what I think. 💖 I'm so busy right now I'm supplementing my workouts and food as I need all the help I can get 👊😚 #supermom #gymbunny #womensbest #fitmom #fitmum #fitgirls #bodygoals #fitspo #fitfam #fitspiration #model #fitnessmotivation #gymaddict #weightloss #bbg #gains #pregnancy #fit #fitness #6pack #abs #girlswholift #diet #workout #healthy #muscles @fitmomsclub @womensbest.uk @mywomensbest @ukwomenshealth #motivation #goals #family #exercise

Fotka uverejnená používateľom Simone Gately Official (@simonegatelyfitmum5),

 

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media