Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Myslela si, že muž je s ňou šťastný: Keď jej prezradil svoje pikantné tajomstvo, stratila všetky ilúzie

03.06.2017 red

Soňa žije s manželom už dlho a porodila mu štyri deti. Po rokoch sa priznal, čo urobil za jej chrbtom a ona sa nestačila čudovať...

Prestala som svojmu nevernému mužovi veriť. Prestala som svojmu nevernému mužovi veriť.

Žijeme spolu už dlho, máme 4 deti. Manžel sa po rokoch priznal, že mal milenky. Sľúbil, že bude verný. Má zmysel byť s ním, keď chýba dôvera?

Soňa a Kubo

Čo my na to?

V podobnej situácii sa ocitá veľa ľudí, ale univerzálne riešenie neexistuje. Postavte si otázku inak. Mám možnosť a silu začínať nanovo? Teraz už nejde o dôveru, tá sa nevráti. Nanajvýš sa dostanete do stavu, keď sa bude manžel tváriť, že seká dobrotu a vy sa budete tváriť, že mu to veríte. Paradox je, že aj keby dodržal sľub, už vás o tom asi nedokáže presvedčiť.

Keď sa city polámu, musí pracovať rozum. Stanovte si priority, na 1. miesto dajte deti a seba, vzťah s manželom odsuňte až za ne. Ak ste si zvykli na nejaký životný štandard, dobre si zvážte, či má zmysel, aby ste to všetko zahodili. Buďte sebecká a sústreďte sa na to, čo bolo a čo je vo vašom živote pekné. Dá sa žiť aj popri sebe, rešpektovať sa a pomáhať si. 

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media