Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Lea na svoje 1. rande nikdy nezabudne: Povedal mi, že keďže som tučná, mám si čokoládu sama zaplatiť!

29.08.2017 brona

Keďže ako dieťa som bola umiestnená do detského domova, prvé lásky neprichádzali v úvahu. Na moje prvé ozajstné rande som čakala do osemnástky.

Na rande jej stále pripomínal, že je tučná. Na rande jej stále pripomínal, že je tučná.

Začala som pracovať v hoteli, keďže mi tam ponúkli ubytovanie a stravovanie zadarmo, čo sa mi hodilo, lebo som nemala kam ísť. Nastúpila som na začiatku leta, pracovala som krátky a dlhý týždeň. Keď som dostala voľno, stretla som pána Dokonalého. Objednali sme si u nás v hoteli pitie – ja horúcu čokoládu a on kávu. Stále opakoval, prečo som si dala čokoládu, že je zbytočne drahá a netreba mi ju na moje prebytočné kilogramy.

Priznávam, nebola som najchudšia, ale trošku to prehnal. Potom mi začal zostavovať na papieri jedálny lístok. Keď som sa ho spýtala, čo to má znamenať , povedal mi, že keď som taká tučná, nech si čokoládu aj sama zaplatím. Poslala som ho obratom preč, ale celý personál – moji kolegovia, kolegyne, nechápavo pozeral. Keď som sa im priznala, čo som zažila, tak ma neskutočne vysmiali. No mne to smiešne nebolo, až dnes sa na tom dokážem zasmiať.

Lea

Tlačiť Diskusia (5)
Focus Media