Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Malo ísť len o jednu noc s neznámym, no osud to zariadil inak: Po tomto si ju budem pamätať navždy!

19.06.2017 pkr

Stačila jedna noc a neznámy muž úplne zmenil to, kam sa teraz uberá jej život.

Sex na jednu noc jej zmenil život Sex na jednu noc jej zmenil život

Ako slobodná matka dvoch dcér si už veľa zábavy s priateľkami neužijem. Preto keď sa naskytla možnosť, okamžite som voľný večer využila a zavolala kamarátke. O deti sa mi tú noc starala mama. Skončili sme v byte, kde bývala kamarátka spolu s jej bratom. Neboli sme sami, mal tiež mužskú návštevu. Spolu sme čo-to popili a hrali karty, potom prišli s bláznivým nápadom. Začali sme hrať strip poker.

Kamarát jej brata mi okamžite padol do oka a hoci nie som z tých, čo vyznávajú sex na jednu noc, tentoraz som podľahla. Keď som sa ráno prebudila, bol už preč. Navyše som sa dozvedela, že je zasnúbený, tak som ho vypustila z mysle. Nie však nadlho. O pár týždňov mi meškala menštruácia a podvedome som tušila, že je zle. Áno, otehotnela som. Sme obaja dospelí, preto je fér, aby to vedel, vravela som si, a získala naňho kontakt od známych.

O mesiac neskôr sme sa stretli na káve a moje obavy sa rozplynuli. Bol síce nervózny, no správal sa milo. Ukázal sa ako správny muž, bol ochotný podporovať ma i keď žiadal testy DNA, ku ktorým aj došlo. No okrem toho volal vždy, keď som mala kontrolu a bol úžasným otcom pre našu spoločnú dcéru. Nápor nových zmien však nevydržal jeho vzťah so snúbenicou, a tak začal navštevovať dcérku a mňa čoraz častejšie.

Moja rodina ho miluje. Stál po mojom boku aj počas pôrodu a vo všetky ťažké dni, ktoré som si musela preskákať. Postupne som sa do jeho láskavej stránky zamilovala. Stal sa dôležitou súčasťou rodiny, ktorá zmenila všetko k lepšiemu. Či nás čaká spoločný život a svadba? To je už na ďalšie rozprávanie..

Tlačiť Diskusia (5)
Focus Media