Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Victoria Beckham prezradila pravdu o manželstve s Davidom: TOTO musí robiť, aby im to spolu klapalo

21.06.2017 Casprezeny.sk

Sú spolu už takmer 20 rokov a ani ich manželstvu sa krízy nevyhli. Victoria Beckham teraz prezradila recept na fungujúci vzťah.

David a Victoria Beckham 14 obrázkov vo fotogalérii David a Victoria Beckham

Majú spolu štyri deti, po troch synoch sa dočkali vytúženej dcéry. A hoci sa povrávalo, že David Beckham sa občas pozabudol aj s nejakou inou, predsa sa im krízy podarilo ustať a fungujú spolu ako šťastná rodinka.

Manžel David aj štyri deti Victoriu v kariére podporujú. Na víkendovej prehliadke boli všetci. 14 obrázkov vo fotogalérii Manžel David aj štyri deti Victoriu v kariére podporujú. Na víkendovej prehliadke boli všetci.

A ako to robia, že im to stále klape? Victoria pre magazín Vogue prezradila, čo stmeľuje ich vzťah: "David a ja sa dokážeme smiať hodiny. Vtipkuje, máme si čo povedať. Smiech je tou najdôležitejšou vecou," hovorí Victoria.

Toto by si dnes na seba asi nedala. 14 obrázkov vo fotogalérii Toto by si dnes na seba asi nedala.

Bývalá spajska, sa však snaží byť v kondícii a všetko stíhať, starostlivosť o deti, aj o seba. Victoria síce tvrdí, že nie je perfektná, nemusí byť dokonalá, veď už nemá dvadsaťpäť, ale nerieši hlúposti, je spokojná, a to je najdôležitejšie. To sa potom, samozrejme, prejavuje aj na jej vzťahu s Davidom.

  David a Victoria Beckhamovci investovali do ďalšej nehnuteľnosti, dôvod je trošku kuriózny. 14 obrázkov vo fotogalérii David a Victoria Beckhamovci investovali do ďalšej nehnuteľnosti, dôvod je trošku kuriózny.

Tlačiť Diskusia (3)