Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Naše manželstvo zachránil sex v hodinovom hoteli! Martina spravila niečo nečakané a jej muž bol v siedmom nebi

22.06.2017 bak

Martina a Jozef boli spolu 7 rokov, keď si začali uvedomovať, akí sú rozdielni, a že ich manželstvo sa zmenilo na jednu veľkú rutinu.

V ich manželstve začínala byť nuda. Vedela, že musí niečo vymyslieť. (ilustračné foto) 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStock V ich manželstve začínala byť nuda. Vedela, že musí niečo vymyslieť. (ilustračné foto)

Kým Martina bola typ, ktorý si vážil rodinné zázemie, stabilitu a istotu, Jozef neznášal, keď boli dni ako cez kopirák a stále potreboval nové zážitky. Martina lipla na všetkom materiálnom, čo spolu nadobudli, Jozef si cenil skôr zážitky. Kým on by išiel na dovolenku aj 3-krát do roka, Martine to prišlo ako vyhodené peniaze. Samozrejme, že tieto charakterové črty mali aj keď sa spoznali, ale po rokoch začali byť rozdiely medzi nimi ešte výraznejšie.

Unikal do sveta adrenalínu

V ich manželstve sa objavovali trhliny, Jozef čoraz častejšie unikal z domácej nudy do sveta adrenalínu. Jazdil na motorke, skákal s padákom, pilotoval malé lietadlo. Martina si začala uvedomovať, že ho stráca a bála sa, že pri svojich aktivitách natrafí na ženu, ktorá bude jeho záľuby zdieľať s ním. To nechcela dopustiť. Raz stretla svoju kamarátku, psychologičku, a tá jej poradila, aby Jozefa občas niečím prekvapila. Nemusí to byť nič veľké, stačí jedno-dve prekvapenia do týždňa. Malo by to byť niečo, čo nečaká – najlepšie vzrušujúci zážitok.

Čakala ho v hotelovej izbe. (ilustračné foto) 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čakala ho v hotelovej izbe. (ilustračné foto)

Keď prekvapenie, tak poriadne

Vtedy Martinu napadlo niečo, čo ju samu zaskočilo. Ani nevie, ako na to prišla, ale povedala si, že keď prekvapenie, tak poriadne. Jeden deň uprostred týždňa si vzala v práci voľno a rezervovala izbu v lacnom hoteli na okraji mesta, kde ľudia ostávali zväčša len za jediným účelom. Okolo tretej odtiaľ zavolala manželovi. Povedala mu, že má na sebe iba novú sexi spodnú bielizeň, topánky na podpätkoch, vyzývavý rúž a čaká ho na danom mieste.

Smršť vášne

Jozef si najprv myslel, že sa mu to sníva. Celý očervenel v tvári, ale tá predstava ho vzrušila. Do pol hodiny bol tam. To, čo sa dialo potom, by sa malo z času na čas odohrať v každom manželstve. Bola to smršť vášne, nečakanej erotiky a spontánnosti. Jozef sa Martiny nevedel nasýtiť a ešte pár dní potom sa na ňu díval ako na bohyňu sexu. Martina vedela, že je na najlepšej ceste zachrániť svoje manželstvo. No aby v tom nebola sama, do hry zapojila aj manžela a odvtedy majú misiu. Každý týždeň musí jeden z nich prekvapiť toho druhého. Občas stačí naozaj málo, aby veci začali znovu fungovať. Len musia obaja chcieť...

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media