Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Z tej fotky sa idú muži zblázniť! Pozrite sa, ako sa odfotila päťdesiatnička Salma Hayek: Tá vie provokovať!

27.06.2017 bak

Väčšinou ju poznáme ako bezchybne uhladenú a elegantnú dámu, ale svojich fanúšikov na Instagrame potešila aj šteklivejším záberom.

Salma Hayek 7 obrázkov vo fotogalérii Salma Hayek

Hviezda mexického pôvodu, ktorá zažiarila vo filmoch Desperado, Wild Wild West či Frida, sa odfotila z profilu pri veľkom zrkadle po skončení jedného večierku. Okrem dokonalého mejkapu a perfektnej pleti bez vrások predviedla ešte niečo – svoj nahý chrbát, ktorý sa odráža v zrkadle a prezrádza, že herečka sa fotila hore bez...

Vyzerá to tak, že na ňu doľahla úľava po skončení akcie – jej rozzipsované šaty jej splývajú okolo drieku a pohľad na prsia zakrýva len ruka zohnutá v lakti.

Salma Hayek 7 obrázkov vo fotogalérii Salma Hayek

Salma dokazuje, že je krásna aj s pribúdajúcimi rokmi (v septembri oslávi 51 rokov!) a jej manžel François-Henri Pinault by si ju mal strážiť ako oko v hlave. 55-ročný francúzsky multimilionár pri nej vyzerá skôr ako otec, hoci je medzi nimi len 5-ročný vekový rozdiel.

V talkshow The Daily Show Salma odhalila, že sa ju pokúšal zbaliť dokonca samotný americký prezident Donald Trump, ktorý jej dával návrhy a presviedčal ju, že jej manžel pre ňu nie je dosť dobrý.

Salma Hayek 7 obrázkov vo fotogalérii Salma Hayek

Salma Hayek 7 obrázkov vo fotogalérii Salma Hayek Salma Hayek 7 obrázkov vo fotogalérii Salma Hayek Salma Hayek 7 obrázkov vo fotogalérii Salma Hayek

Salma Hayek 7 obrázkov vo fotogalérii Salma Hayek

Salma Hayek a Francois-Henri Pinault 7 obrázkov vo fotogalérii Salma Hayek a Francois-Henri Pinault

Tlačiť Diskusia (3)