Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mala to byť naša prvá spoločná noc plná vášne, ale... Presvedčil ma, že je muž môjho života, keď urobil TOTO

28.06.2017 bak

Randili sme spolu už nejaký ten týždeň a sexuálne iskrenie medzi nami sa dalo krájať. Už som to nemohla vydržať a pozvala som ho konečne k sebe.

Chcela som, aby bolo v ten večer všetko tip-top. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Chcela som, aby bolo v ten večer všetko tip-top.

Na ten večer som všetko pripravila. Chcela som, aby to bolo tip-top a nezabudnuteľné. Kúpila som drahé biele víno, objednala sushi a zapálila som celú svoju zbierku sviečok. A to nehovorím o tom, že som si na ten deň vzala dovolenku, aby som stihla kaderníčku, pedikérku aj dôkladnú depiláciu. Veď sa to má konečne stať!

Začali sme sa bozkávať, keď zrazu...

Števko prišiel ku mne na minútu načas. Doniesol mi krásnu kyticu a obľúbenú zmrzlinu. Už vo dverách mi dal taký bozk na krk, že celým mojím telom prebehla elektrická vlna a myslela som, že sa naňho vrhnem hneď. Nakoniec som sa ovládla a usadila som ho k stolu. Sushi bolo fantastické a víno sa nám míňalo jedna radosť. Presunuli sme sa so zmrzlinou pred telku a začali sme sa bozkávať, keď zrazu...

Žalúdok sa mi stiahol v príšernom kŕči. Keď jeden poľavil, prišiel ďalší a mne bolo na zvracanie. Bože, otrávila som sa tým hlúpym sushi, napadlo mi! Bolo mi hrozne! Zalieval ma studený pot a musela som utekať pozdraviť záchodovú misu.

Sushi nám chutilo, no to som ešte netušila, čo mi spôsobí. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Sushi nám chutilo, no to som ešte netušila, čo mi spôsobí.

„Chudák, Štefan! Zase sa ničoho nedočká!“ napadlo mi ešte. Kým som sa trápila na vécku a plazila sa po kachličkách, on sa niekam vyparil. Tak a je to! Vykašľal sa na mňa. Zbabelý chrapúň! Išlo mu len o jedno! Preklínala som ho v duchu. Keď ma videl spotenú, rozcuchanú a v úplne živočíšnom stave prešla ho chuť. Takých by bolo! Prečo mám ja také šťastie na zbabelcov?

Nepohol sa odo mňa ani na krok

Asi o 10 minút bol Štefan späť. S fľašou liečivej minerálky a tabletkami na žalúdok. Vôbec netuším, kde v okolí našiel otvorenú lekáreň. Už sa odo mňa nepohol ani na krok. Stieral mi pot studeným uterákom z čela, držal hlavu nad záchodovou misou, masíroval mi brucho a zápästia, a keď sa mi konečne uľavilo, uložil ma do postele, prikryl a držal v náručí až do rána.

Ráno mi spravil čierny čaj a vybehol do obchodu po sucháre. Bol úžasný! Zaplavila ma vlna nežnosti a začala som ďakovať Bohu, že mi konečne poslal do cesty chlapa, ktorý stojí za to.

O tri dni sme si to zopakovali. Tentoraz bez sushi a so všetkým ostatným, čo sme predtým nestihli :) Som zaľúbená až po uši.

Martina (31)

 

Tlačiť Diskusia (5)
Focus Media