Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vážne nosil takýto účes? Davida Beckhama by ste na tejto fotke z mladosti nespoznali: Vyzerá presne ako...

29.06.2017 bak

Slávny futbalista a manžel Victorie Beckham mal už na hlave všeličo, ale takto ste ho ešte nevideli.

David Beckham 8 obrázkov vo fotogalérii David Beckham

David Beckham (42) potešil svojich fanúšikov na Instagrame retro fotkou, ktorou chcel urobiť radosť najmä svojej mame Sandre k jej 68. narodeninám. Na zábere je spolu so svojou mamou, ktorú mnohí prirovnávajú vzhľadom k lady Diane. David je tam ešte mladučký chalanisko s blonďavou šticou v očiach. K fotke pripísal:

David Beckham s mamou Sandrou 8 obrázkov vo fotogalérii David Beckham s mamou Sandrou

Všetko najlepšie k narodeninám najúžasnejšej mame a starej mame, akú sme si mohli priať. Ďakujeme, že si vždy taká, aká si. Ľúbime ťa a ceníme si všetko, čo pre nás robíš.

Fanúšikom nuniklo ani to, ako veľmi sa na tejto fotke podobá na svojho najstaršieho syna Brooklyna (18).

Brooklyn Beckham 8 obrázkov vo fotogalérii Brooklyn Beckham

David odišiel od rodičov už ako 16-ročný, aby začal svoju futbalovú kariéru v Manchestri. V tomto podporuje aj svoje deti. Pre Mail Online povedal: „Stále im hovorím, že ak sa pre niečo nadchnú, treba za tým ísť.“ Na otázku, ako by sa cítil, keby jeho deti opustili v takom skorom veku rodičovské hniezdo odpovedal: „Asi ako moja mama, ktorá ma odprevádzala, stála na prahu a išla si oči vyplakať.“

Manželia Beckhamoví sú spolu od roku 1999. Majú spolu synov Brooklyna (18), Romea (14), Cruza (12) a vytúženú princezničku Harper (5).

David a Victoria Beckham 8 obrázkov vo fotogalérii David a Victoria Beckham David so svojimi tromi synmi a dcérou 8 obrázkov vo fotogalérii David so svojimi tromi synmi a dcérou Tatinova princezná. 8 obrázkov vo fotogalérii Tatinova princezná. David s najstarším synom Brooklynom 8 obrázkov vo fotogalérii David s najstarším synom Brooklynom David Beckham 8 obrázkov vo fotogalérii David Beckham

Tlačiť Diskusia (1)