Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Majka celý život nosila dlhé vlasy, už toho mala dosť: Divoko rastúce vlasy sú fuč, pozrite si výsledok!

11.07.2017 Beata Suchá

Spolu s pekným počasím prichádza chuť na odľahčený svieži účes, ktorý dodá šmrnc a uberie roky. Posúďte samy, ako sa nášmu tímu podarilo splniť želanie študentke Majke.

Mladá, krásna slečna pochádza z Nitry, študuje strojarinu na technickej fakulte a jej láskou je cvičenie jogy. Celý život nosí dlhé vlasy, ktoré si doteraz vôbec nefarbila. Keď prišla chuť na zmenu, povedala si, nech je teda poriadna a my sme jej radi vyhoveli.

Majka pred premenou

Pred premenou 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Pred premenou

 

Kaderník Igor NOVOSAD: Kratšie sú šik

Wow – žena, ktorá sa nebojí zmeny a nechá mi voľné ruky, je ideálna klientka. Môžem tak vytvoriť účes, ktorý jej bude typovo sedieť a pritom zohľadniť aj kvalitu vlasov. Tú má Majka bezchybnú, no divoko rastúce vlasy už dávno nie sú „in“! Výrazne som ich skrátil a odľahčil prestrihaním. Nepravidelný melír, ktorý som aplikoval hlavne v dĺžkach vlasov, sa postará o šik letný look.

Superdlhé vlasy sú minulosťou. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Superdlhé vlasy sú minulosťou.

Igor vlasy precízne prestrihal aj preriedil špeciálnymi nožnicami. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Igor vlasy precízne prestrihal aj preriedil špeciálnymi nožnicami.

Kristy WOLF: Chce to kontrast

Majka má krásnu farbu očí, ktorú podčiarkneme kontrastným líčením.

Zelené oči sa zvýraznia kontrastným tieňom. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Zelené oči sa zvýraznia kontrastným tieňom.

 

Majka po premene

  Majka po premene 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Majka po premene

Tlačiť Diskusia (5)
Focus Media