Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Wow, to je rozdiel! Premena spravila z Petry nežnú krásku: Ani neuveríte, že je to tá istá žena...

18.07.2017 Beata Suchá

Spolu s letom prichádza chuť na odľahčený svieži účes, ktorý dodá šmrnc a uberie roky. Posúďte samy, ako sa nášmu tímu podarilo splniť želanie pani Petre.

Peťa z Prievidze pracuje ako výhybkárka na železnici. Na svoju prácu si zvykla natoľko, že rovno po nočnej nemá problém absolvovať 10 km rýchlej chôdze. Nuž, pekná postava je silná motivácia! Peťa je psíčkarka, má dospelú dcéru a do zmenárne sa prihlásila na základe odporúčania svojej sestry, ktorá si premenu s nami nevedela vynachváliť.

Petra pred premenou

Pred zmenou 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Pred zmenou

Kaderníčka Irina AKSJONOVA: Svieža zmena

Peťka nosila svoje dlhšie vlasy stále v chvoste a táto verzia ju už poriadne omrzela. Spolu sme sa rozhodli pre výraznejšie skrátenie v zadnej časti a spostupnenie partií po stranách tváre, ktoré pôsobí sviežo a omladzujúco. Príjemnou obmenou je aj kratšia ofinka. Žltý nádych vo vlasoch som zneutralizovala prírodným pieskovým odtieňom blond.

  Výsledok farbenia bude oveľa prirodzenejší. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Výsledok farbenia bude oveľa prirodzenejší.

Kulmou upravíme účes do želaného tvaru. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Kulmou upravíme účes do želaného tvaru.

Vizážistka Kristy WOLF: Rozžiarené oči

Upravené obočie a zlaté očné tiene rozžiaria pohľad.

Mať pekne upravené obočie je veľmi dôležité. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Mať pekne upravené obočie je veľmi dôležité.

Petra po premene

Petra po premene 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Petra po premene

Tlačiť Diskusia (5)
Focus Media