Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zbohom, nemožný účes! Pozrite sa na Katku, ako zázračne jej premena vygumovala roky

25.07.2017 Beata Suchá

Spolu s letom prichádza chuť na odľahčený svieži účes, ktorý dodá šmrnc a uberie roky. Posúďte samy, ako sa nášmu tímu podarilo splniť želanie pani Katke.

Táto príjemná žena je samé prekvapenie! Viete si predstaviť, že by ste v jej veku začali jazdiť na koni? Pre Katku z Bánoviec nad Bebravou nič nie je nemožné, pretože je veľmi aktívna a miluje výzvy. Ako letný typ zbožňuje slnko a more a veľmi si želá účes, ktorý by pristal k jej temperamentu.

Katka pred premenou:

Katka pred premenou. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Katka pred premenou.

Kaderníčka Paulína Chudiaková: Moderný bob a melír

Pani Katka prišla do kaderníctva s odrastenými šedinami a účesom, ktorý už dávno stratil tvar. Zafarbili sme ich hnedým odtieňom so štipkou atraktívnej červenej. Jednoliate odtiene á la helma sú out a prešedivené pramienky vytvoria zaujímavý efekt melíru, ktorý je na leto ideálny – účes pôsobí ležérne a omladzujúco. Vlasy som prestrihala po obvode do moderného dlhšieho bobu s dlhšou šikmou ofinou.

Paulína vymyslela pre Katku strih na mieru. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Paulína vymyslela pre Katku strih na mieru.

Z babičky ročného vnúčika bude kočka ako lusk. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Z babičky ročného vnúčika bude kočka ako lusk.

Vizážistka Anka Margušová: Super trik s linkou

Čiernu linku zľahka rozmažte tieňom, celkový dojem bude mäkší.

Oči zvýraznili čiernou ceruzkou. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Oči zvýraznili čiernou ceruzkou.

Katka po premene:

  Katka po premene. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Katka po premene.

Túžite po zmene účesu?

Prihláste sa do našej rubriky a spravíme vám účes snov! Okrem toho si vyskúšate fantastický mejkap a získate super balíček dekoratívnej kozmetiky značky L´Oréal v hodnote 50 €. Fotografie tváre a konfekčnú veľkosť zasielajte na e-mail: [email protected]ringieraxelspringer.sk a nezabudnite uviesť svoje telefónne číslo.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media