Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dáša sa zverila do rúk odborníkov, žltý nádych vlasov je preč: Prišla sivá myška, odchádza šik dáma!

01.08.2017 Beata Suchá

Spolu s pekným počasím prichádza chuť na odľahčený svieži účes, ktorý dodá šmrnc a uberie roky. Posúďte samy, ako sa nášmu tímu podarilo splniť želanie pani Dášky.

Zmena imidžu ako darček k okrúhlinám bola motivácia, prečo sa Dáška z Popradu prihlásila do našej premeny. Táto sympatická dáma pracuje v oblasti gastronómie a sama vychováva 3 synov. Vo voľnom čase sa venuje hlavne svojim deťom, skúša nové recepty a láka ju oblasť ezoteriky.

Dáška pred premenou

Dáška pred premenou 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Dáška pred premenou

Kaderníčka Miška Grácová: Nový sexi odtieň

Dáška je zvyknutá na blond odtieň, ktorý je výsledkom domáceho farbenia. Má nemoderný žltý nádych, ktorý sa mi podarilo stiahnuť pomocou špeciálnych pigmentov. Výsledkom je popolavý odtieň s fialovým nádychom, ktorý je momentálne veľmi trendový a postupne bude vymývaním prechádzať do peknej prírodnej blond. Strih som upravila tak, aby si Dáška mohla aj naďalej vlasy sťahovať do chvosta.

Tip profesionálky: Špeciálne šampóny s modrými a fialovými pigmentmi odstránia z vlasov neželaný žltý nádych.

Farbu nanesieme najskôr na odrasty, až potom sa venujeme dĺžkam. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Farbu nanesieme najskôr na odrasty, až potom sa venujeme dĺžkam.

Končeky oslabené nešetrným farbením musia preč! 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Končeky oslabené nešetrným farbením musia preč!

Vizážistka Anka Margušová: Toto je základ

Pekne zjednotená pleť je základom omladzujúceho líčenia.

Najprv sa zakryjú nedokonalosti, až neskôr je na rade samotné líčenie. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Najprv sa zakryjú nedokonalosti, až neskôr je na rade samotné líčenie.

Dáška po premene

  Dáška po premene. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Dáška po premene.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media