Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Speváčka Céline Dion schovala do vrecka aj mladšie ročníky: Štýlová ako nikdy predtým!

13.07.2017 pkr

Céline Dion (49) nepatrí do starého železa! Práve naopak. V poslednej dobe akoby chytila nový dych aj čo sa týka osobného štýlu.

Stará dobrá Céline je späť! 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto.com Stará dobrá Céline je späť!

Inak sa nedá vysvetliť nová séria pre niekoho až šialených módnych kreácií, ktoré predstavila počas týždňa módy v Paríži. Malá zmena však speváčke viditeľne pridala aj na sebavedomí a dobrej nálade, ktorá u nej po tragickej smrti milovaného manžela a brata, pochopiteľne, stagnovala. Počas šou módneho domu Dior otáčala hlavy okoloidúcich vo výrazných žltých kožených šatách, ktoré neskôr vymenila za romantickejší model. Céline na prehliadke módneho domu Dior žiarila. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Reuters Céline na prehliadke módneho domu Dior žiarila. Speváčka si pozornosť médií užívala. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Reuters Speváčka si pozornosť médií užívala.

Pozornosť médií Céline očividne zdvihla náladu, tak neváhala a poskytla fotografom niekoľko hravých póz. Spevácku hviezdu usadili na ďalšej prehliadke vedľa Anny Wintour, ktorá to nemá vo zvyku, no pri pohľade na nadšenú speváčku sa dokonca usmiala. Akoby aj nie, novonadobudnutý entuziazmus po ťažkých chvíľach je u Céline vítanou zmenou, nemáme pravdu? Po ťažkých životných skúškach sa opäť usmieva. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Po ťažkých životných skúškach sa opäť usmieva. Céline ukázala, že právom patrí do sveta módy. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Céline ukázala, že právom patrí do sveta módy.

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media