Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Z jeho dotykov som doslova šalela! Zaľúbila som sa do chlapa, ktorý ma liečil, lenže... bol v tom háčik!

14.08.2017 Spracovala: iva

Zdravotné problémy s chrbticou ju doviedli až k liečiteľovi, ktorého zázračné prsty pomohli telu aj srdcu. Na prvý pohľad sa zaľúbila.

Mal to byť len vzťah pacient a lekár, ale ten prerástol až do partnertsva. (ilustračné foto) 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Mal to byť len vzťah pacient a lekár, ale ten prerástol až do partnertsva. (ilustračné foto)

Som ešte mladé dievča, ale mám dosť veľké problémy s chrbticou. Odmalička som navštevovala rôznych lekárov, ale nikto mi nevedel pomôcť. Lieky som jedla od výmyslu sveta a skúšali na mne všetko možné, až som sa niekedy cítila ako pokusný králik v laboratóriu medzi bielymi plášťami.

Správa, ktorá ma vydesila

Jedného dňa, keď som navštívila gynekológa, upozornil ma, že v takom stave, ako sa teraz nachádza môj chrbát, len ťažko budem môcť niekedy v zdraví donosiť dieťa. To ma tak vystrašilo, že som začala hľadať alternatívy. A jedna sa mi ponúkla hneď. Ktosi mi odporučil ľudového liečiteľa. Nemala som čo čakať, gynekológ jasne povedal, že ak to nedám do poriadku, tak mi tehotentstvo vôbec neodporúča. Bola som mladá a po deťoch som túžila. Verila som lekárovi, tak som sa rovno objednala k liečiteľovi.

Mala som pocit, že nemám čo stratiť. Nikdy som u žiadneho nebola a mala som z toho zmiešané pocity, ale na moje prekvapenie vyzeral veľmi sympaticky. Ba priam až dokonale! Svoju ambulanciu mal v dome, kde býval so svojou mamou, ktorá ma obskakovala a pýtala sa, či niečo nepotrebujem. Bolo mi to veľmi sympatické. Keď som sa posadila na stoličku, liečiteľ mi začal kontrolovať stavce a chrbticu. Usúdil, že mám skoliózu, a tej sa vraj už nezbavím. Bol jemný a dôkladný a ja som si užívala jeho dotyky a hmaty ako nikdy doteraz. Po jeho procedúre som sa konečne mohla narovnať zo svojej zhrbenej pozície. Nehovorím, že mi úplne zmizli bolesti, ale uľavilo sa mi.

Jeho dotyky som si vychutnávala. (ilustračné foto) 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Jeho dotyky som si vychutnávala. (ilustračné foto)

Veľmi som na neho tlačila

S liečbou som bola nadmieru spokojná a navyše úplne platonicky zaľúbená do chlapa, čo stál predo mnou. Tak sa mi páčil, že som nechcela stratiť šancu spoznať ho bližšie a pozvala som ho za to, že mi pomohol, na večeru. Neviem, kde som nabrala odvahu, zvyčajne také veci nerobím. Nie som totiž vôbec odvážny typ. Ale on ma nesklamal a súhlasil. Bola som taká vzrušená, že sa mi skoro podlomili kolená od radosti.

Ešte v ten večer sme sa stretli v reštaurácii, dobre sa najedli a veľmi sme si rozumeli. Páčilo sa mi, že je ku mne úprimný a jasne mi naznačil, že sa nechce nikam ponáhľať, keďže akurát ukončil dlhodobý vzťah. Ja som však bola vo vytržení a naliehala som, aby sme sa stretávali. Asi som to robiť nemala, lebo hoci sme sa stretli asi osemkrát, napokon mi povedal, že sa už budeme stretávať len s cieľom liečby. Vysvetlil mi, že som príliš rýchla a že on nie je pripravený. Nepáčilo sa mu, že som za každú cenu chcela s ním mať vzťah. Lenže už sme neboli len priateľmi, pri našich stretnutiach sme sa stihli aj intímne zblížiť. Nebolo teda ľahké cúvnuť do pozície priateľov.

Neverila som vlastným ušiam

Mrzelo ma, že som taká hŕŕŕ, ale bola som doňho zbláznená a chcela som s ním byť čo najčastejšie, ale ustúpila som na jeho návrh. Rok ma liečil a po mojej liečbe, ktorá nikdy nebola len pacient a lekár, ma požiadal, aby som bývala s ním a jeho mamou. Neverila som vlastným ušiam. Ani som nedúfala, že to niekedy povie. Samozrejme, že som tam bola ešte v ten deň. Teraz čakáme bábätko a som rada, že mi pomáha so všetkým, keďže tehotenstvo nemám najlepšie. Pre moju chrbticu si nemôžem užívať ako iné maminy. Napriek tomu žijem s mužom svojich snov a som šťastná. 

Čo my na to?

Niekedy stretneme lásku aj tam, kde by sme nečakali. A niekedy to vôbec nevyzerá tak, že to dopadne dobre. Napriek tomu niekomu taktika vytrvalosti a trpezlivosti pomôže k tomu, že svoj cieľ dosiahne. A to je aj prípad Zuzky, ktorá sa nevzdávala a nakoniec tvorí pár s tým, koho si vybrala a do koho sa zaľúbila. Držíme palce, aby to vydržalo čo najdlhšie! 

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media