Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Spomínate si na sestričku Kamilu z Nemocnice na kraji mesta? Prekvapí vás, ako vyzerá a čo je s ňou dnes

03.01.2018 Monika Chybová

Najprv hrávala v Česku, neskôr cestovala po svete. Po návrate na Slovensko začala nakrúcať seriál Policajti v akcii. Hrá tiež v predstavení Frida, ale aj detských predstaveniach a spolupracuje s bratovou kapelou.

Gabika Csinová si zahrala mladú sestričku rómskeho pôvodu v pokračovaní úspešnej Nemocnice na kraji mesta.... 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Archív ČT Gabika Csinová si zahrala mladú sestričku rómskeho pôvodu v pokračovaní úspešnej Nemocnice na kraji mesta....

Srdcovky Gabiky Csinovej

Temperamentné tance

Keď som žila v Španielsku a Argentíne, podľahla som latinsko-americkým tancom, lebo sú temperamentné ako ja.

Disneyovky

Animované rozprávky od Disneyho, pretože je v nich všetko pozitívne, snové a krásne. Upokojuje ma to a môžem vďaka nim snívať.

Tropické ovocie

Tropické ovocie, lebo je nesmierne šťavnaté.

Psí priateľ

Írsky seter, psík. Mala som ho dlhé roky a bol to môj najbližší priateľ.

Kapela SwingStars

S bratom Karolom (na fotografii vľavo) máme skupinu SwingStars, spevácko-tanečný projekt – šou, s ktorou cestujeme aj do zahraničia. 

S bratom Karolom majú kapelu SwingsStars. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív G.C. S bratom Karolom majú kapelu SwingsStars.

Lúčne kvety

Podľa mňa sú absolútne dokonalé.

„Policajní“ kolegovia

Herci aj štáb zo seriálu Policajti, pretože sú to veľmi šikovní a inšpiratívni ľudia. Veľmi sa na nich vždy teším a veľa sa spolu nasmejeme.

Gabika si nevie vynachváliť kolegov a štáb zo seriálu Policajti. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: TV JOJ Gabika si nevie vynachváliť kolegov a štáb zo seriálu Policajti.

Divadelné predstavenia

Moja absolútna srdcovka je predstavenie Frida – Maľovať a milovať, pretože je to úžasné spojenie tanca, hudby a príbehu. Ale tiež s mamou máme spoločný projekt Divadlo na vešiaku, hrávame detské predstavenia. Deti ako divákov milujeme, sú úžasné a úprimné.

Predstavenie Frida sa dostalo Gabike pod kožu. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: RCA Predstavenie Frida sa dostalo Gabike pod kožu.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media