Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

7 nenápadných požieračov lásky vo vašom byte: Pozor najmä na bod č. 5, TOTO zabíja vášeň v každom mužovi!

26.07.2017 KaD

Chcete mať doma pohodu? Na toto si dajte dobrý pozor...

Pozor na 7 požieračov lásky vo vašom byte. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStockphoto Pozor na 7 požieračov lásky vo vašom byte.

1. Neporiadok

Ak máte doma neporiadok, je to ako keby ste sa bozkávali s niekým, komu smrdí z úst. A navyše: ak máte doma neporiadok, čo si o tom pomyslí váš priateľ? Nebude sa časom pýtať - má ten neporiadok iba v domácnosti, alebo aj v hlave? Nuž a ak už s niekým žijete v jednej domácnosti a po zemi sa váľajú rozhádzané ponožky, uteráky, nezaplatené účty a nedokončené projekty, rýchlo to zmeňte. Veci upracte, účty zaplaťte a projekty dokončite. Lebo inak sa z vášho domova vytratí nielen pohoda, ale aj vášeň a láska. Ak máte doma neporiadok, je to ako keby ste sa bozkávali s niekým, komu smrdí z úst. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ak máte doma neporiadok, je to ako keby ste sa bozkávali s niekým, komu smrdí z úst.

2. Rodinné fotografie v spálni

Jasné, že milujete svojich rodičov, deti, partnera. Keď sa však v horúcej chvíli zrazu zahľadíte do nevinných očí vášho syna v rámčeku na nočnom stolíku, asi vás chuť na milovanie rýchlo prejde. Radšej si do spálne umiestnite foto vás a vášho partnera z dovolenky, na ktorej vám bolo úžasne alebo si na stenu zaveste obrazy prekrásnej prírody, kvety či harmonické geometrické tvary, ktorý celý priestor zušľachťujú.

3. Priveľa techniky

Zrušte všetky moderné výdobytky techniky v spálni aj v obývačke. Najmä spálňa je určená hlavne na oddych a úplne iné veci ako pozeranie televízneho programu, sledovanie internetu, mailovanie či posielanie esemesiek. To znamená - bez milosti zo spálne odstráňte všetky TV prijímače, iPady, iPody, iPhony a iHocičo - nechajte si tam len starý dobrý budík. Zrušte všetky moderné výdobytky techniky v spálni aj v obývačke. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Zrušte všetky moderné výdobytky techniky v spálni aj v obývačke.

4. Darčeky od bývalého

Najlepšie je sa s nimi rozlúčiť alebo ich uschovať niekam na dno truhlice. Inak vyvolávajú a udržiavajú spomienky na vášho ex stále svieže. A to vás môže pri milovaní s vaším súčasným rušiť. A to predsa nechcete - alebo?

5. Špinavá kúpeľňa

Veľa šarapaty vo vzťahoch môže spôsobiť aj zanedbaná kúpeľňa. Vlasy v umývadle alebo ušmudlaná mydelnička či sprchovací kút v partnerovi veľkú vášeň nerozdúchajú. A spotené tričká po joge či pilatese nenechávajte pohodené na práčke, dajte ich do koša so špinavou bielizňou, aj takáto maličkosť vám môže zachrániť vzťah. Udržiavajte vašu kúpeľňu čistú a voňavú, je to to najmenej, čo môžete pre vašu lásku urobiť. V kúpeľni udržiavajte čistotu a poriadok. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: living4media V kúpeľni udržiavajte čistotu a poriadok.

6. Nesprávna posteľ

Zlá veľkosť postele tiež narobí poriadnu galibu. Keď je len pre jedného, tak sa na ňu dvaja nezmestíte, ale keď má tzv. kráľovskú veľkosť, môžete sa ocitnúť príliš ďaleko od seba, každý na inom konci. Najlepšia veľkosť postele je taká, kde sa budete obaja cítiť pohodlne a bez obmedzení. Ak je vaša posteľ veľká, aspoň raz do týždňa spite v úzkom spojení. Nepreháňajte to ani s vankúšikmi a plyšákmi, keď ich je priveľa, sú prekážkou v intímnostiach.

7. Uložené veci pod posteľou

Podľa odborníkov na feng šuej by malo zostať miesto pod posteľou prázdne, nie zapratané kadejakými zbytočnosťami, ktoré ste mali už dávno rozdať alebo vyhodiť. Keď ležíte na posteli, pod ktorou máte veci, je to ako keby ste spali na citových nechtoch. Ak sa tomu nedá vyhnúť, pod posteľ si uskladňujte iba veci, ktoré súvisia so spaním a spálňou, napríklad deky, pyžamá, mäkučké svetríky a podobne. Vždy zoberte danú vec do ruky a precíťte, čo vo vás vyvoláva. Ak to nie je príjemný pocit, v žiadnom prípade to nesmie ísť pod posteľ - teda ak si chcete v živote uchovať lásku a vášeň.

Tlačiť Diskusia (4)
Focus Media