Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Fíha, odvaha jej nechýba! Lucie Bílá sa pochválila novou fotkou: Takto teraz vyzerá, ako sa vám páči?

06.08.2017 Casprezeny.sk

Nový muž, nový imidž? Lucie Bílá chce držať krok s mladším priateľom, preto zmenila svoj imidž. Ako sa vám teraz páči?

Lucie Bílá 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: herminapress.cz Lucie Bílá

Speváčka Lucie Bílá prežíva šťastné obdobie, po svojom boku má mladého priateľa, koncertuje, jednoducho ide jej karta. A hoci už vlani oslávila päťdesiatku, na svoj vek nevyzerá ani náhodou. Napriek tomu, že má skôr drobnejšiu postavu, je stále štíhla a v skvelej forme.

Fíha, odvaha jej nechýba! Lucie Bílá sa pochválila novou fotkou: Takto teraz vyzerá, ako sa vám páči? 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív L. B.

Luciu si odjakživa spájame s čiernou farbou vlasov, no tomu je aspoň nateraz koniec. Čierna sa jej zunovala, a tak sa speváčka rozhodla pre zmenu. Keď sa nedávno objavila na verejnosti na spoločnom koncerte so skupinou Arakain, svojich fanúšikov prekvapila novou farbou vlasov. Lucie si totiž dala konce vlasov odfarbiť na ryšavo. Ako sa vám teraz páči?

Fíha, odvaha jej nechýba! Lucie Bílá sa pochválila novou fotkou: Takto teraz vyzerá, ako sa vám páči? 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Showpix.cz

  Fíha, odvaha jej nechýba! Lucie Bílá sa pochválila novou fotkou: Takto teraz vyzerá, ako sa vám páči? 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram L. B.

Tlačiť Diskusia (4)
Focus Media