Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

To snáď ani nie sú ony! Známe krásky boli kedysi celkom tuctové baby, na ulici by ste si ich nevšimli!

25.07.2017 bak

Dnes by si na hlavu museli dať vrece, aby ich nikto nespoznal. No kedysi to boli celkom obyčajné baby, za ktorými by ste sa na ulici možno ani neotočili.

Nicole Kidman (1983) 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Movie Stills DB Nicole Kidman (1983)

Nicole Kidman (50)

Takto vyzerala austrálsko-americká herečka v roku 1983 vo filme BMX Bandits. Odvtedy uplynulo veľa času a krásna Nicole naplno rozbehla svoju hereckú kariéru. Prvý mezinárodný úspech jej priniesol psychologický thriller Úplné bezvetrie (1989). Potom sa objavila v rade úspešných filmov a zbierala jedno ocenenie za druhým. Preslávilo ju aj stroskotané manželstvo s Tomom Cruisom a to, že sa z jej peknej tváre v ostatnom čase stala reklama na plastiky.

Nicole Kidman (1983) 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Movie Stills DB Nicole Kidman (1983) Nicole Kidman
10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Nicole Kidman

Céline Dion (49)

V roku 1990 Céline ešte asi ani nesnívala, že z nej raz bude hviezda medzinárodného formátu. Kanadská dievčinka so sopránovým hlasom si však šikovne prerazila cestu do sveta a výdatne jej v tom pomohol aj jej manažér a manžel René Angélil († 73), ktorý zomrel minulý rok na rakovinu hrtana. Céline ostali deti René-Charles a dvojičky Nelson a Eddy.

Céline Dion 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Céline Dion Céline Dion 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto.com Céline Dion

Catherine Zeta-Jones (47)

Takto vyzerala kráska z Walesu, keď mala 24 rokov. Jej herecká kariéra sa však rozbehla oveľa skôr – ako 11-ročná už hrala v divadle v Londýne. Neskôr odišla skúsiť šťastie do Ameriky a čoskoro si vyslúžila titul sexsymbol filmového plátna. Jej manželom je Michael Douglas. Ich vzťah chvíľu prechádzal vážnou krízou a hrozil rozvod, ale dnes sú opäť spolu a snažia sa zvládnuť svoje ťažké diagnózy – on má rakovinu, ona bipolárnu poruchu.

Catherine Zeta-Jones
10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Movie Stills DB Catherine Zeta-Jones Catherine Zeta-Jones 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: shutterstock.com Catherine Zeta-Jones

Victoria Beckham (43)

Na tejto fotke je Posh Spice ako 30-ročná. Rozkošná plná tvárička a vlnité vlasy sú už minulosťou – dnes vyčítajú Victorii jej vyziabnutosť a vlasy skoro vždy hladké a rovné. S manželom Davidom Beckhamom sú celkom slušne zarábajúca dvojka v šoubiznise. Vychovávajú štyri deti a z úspešnej speváčky je dnes úspešná módna návrhárka.

Victoria Beckham
10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Victoria Beckham

Victoria Beckham 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Victoria Beckham

Kate Winslet (41)

Angličanka Kate bola krásna vždy, ale s pribúdajúcimi rokmi akoby ešte zrela do krásy. Už veľa vody pretieklo, odkedy zahviezdila v megaúspešnom Titanicu ako Rose. Dnes má na konte ďalšie výnimočné filmové roly, tri manželstvá a je trojnásobnou mamou.

Kate Winslet 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Kate Winslet Kate Winslet
10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Kate Winslet

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media