Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Celebritná matka Kris Jenner predviedla po 60-ke neuveriteľnú postavu: Takto vyzerá po 6 deťoch?!

03.08.2017 pkr

Po dlhšom boji s narastajúcou váhou sa to konečne podarilo. Hlava slávnej rodiny Kardashianovcov vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

Táto postava je už minulosťou. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Táto postava je už minulosťou.

Matka 6 detí a stará mama 6 vnúčat nemusela riešiť svoju postavu ani po početných pôrodoch. Ako však pribúdali roky, bolo čoraz ťažšie udržať krok so slávnymi dcérami. Táto postava je už minulosťou. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Táto postava je už minulosťou.

Kourtney, Kim a Khloe sú zástankyňami zdravého životného štýlu. Bolo teda len otázkou času, kedy sa k nim konečne pridá mama, ktorá počas vysielania ich spoločnej šou neraz priznala úzkosť z boja s kilami navyše. Či už išlo o prirodzenú cestu alebo pomoc chirurgov, jedno je isté – takú postavu by odmietol málokto! Novú postavu by jej mohli závidieť aj mladšie ročníky. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram/khloekardashian Novú postavu by jej mohli závidieť aj mladšie ročníky.

Očividne si to myslela aj dcéra Khloe, ktorej sa mamina premena zapáčila až tak, že jej premenu ukázala svetu na Instagrame. Mnohí fanúšikovia sú však skeptickí. Nedávno sa jej totiž podaril riadny prešľap, keď uverejnila svoju viditeľne zoštíhlenú fotku. Zdá sa, že to už napravila a namiesto pózovania pred fitnesscentrom doňho aj skutočne chodí. Kris vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram/krisjenner Kris vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Známa celebrita má šesť detí a šesť vnúčat. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram/krisjenner Známa celebrita má šesť detí a šesť vnúčat. Kris si užíva letné dovolenky. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram/krisjenner Kris si užíva letné dovolenky.

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media