Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Priznanie dcéry Anky Šiškovej: Neuveríte, od čoho je závislá! Kvôli TOMU si musí odpierať ostatné veci

17.01.2018 Lenka Májiková

Dcéra Anny Šiškovej a Juraja Nvotu sa spred kamery presunula na režisérsku stoličku.

Mladšia dcéra Tereza sa venuje filmovému 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Herminapress Mladšia dcéra Tereza sa venuje filmovému

Srdcové záležitosti Terezy Nvotovej

Cestovanie

Premiestňovanie sa po zemeguli už nie je len môj koníček, ale pre môj život je to doslova nevyhnutné. Okrem cestovania za prácou, rodinou či priateľom však rada chodím aj na dlhé cesty, aby som si vyskúšala žiť chvíľu v iných kultúrach.

Cestovanie jej dáva veľa skúsenosti a nových obzorov. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív T. N. Cestovanie jej dáva veľa skúsenosti a nových obzorov.

Filmy

Síce je to moja profesia, ale aj veľká záľuba. Najradšej ich pozerám, samozrejme, v kine, ale aj doma mám projektor, tak si ich premietam na veľký obrus a môžem ich sledovať z postele.

Jej nový film Špina bol na Slovensku úspešný. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív T. N. Jej nový film Špina bol na Slovensku úspešný.

Sushi

Je to dosť finančne náročná závislosť, ale kvôli sushi som schopná odoprieť si iné existenčné potreby.

Internetové noviny

Do istej miery som asi závislá aj od spravodajských aplikácií. Keď sa ráno zobudím, otváram BBC a Guardian, aby som vedela, čo je nové vo svete.

Knižky o vede

Keď mám čas čítať aj niečo, čo sa netýka práce, mentálne si rada oddýchnem pri knižkách o fyzike. Ukáže mi to úplne inú perspektívu reality, než tú, v ktorej sme každodenne uväznení.

Tereza rada číta odbornú literatúru. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív T. N. Tereza rada číta odbornú literatúru.

Sny

Veľmi rada spím a snívam. Svoje sny si potom píšem a snažím sa počúvať, čo mi hovoria.

Karaoke

Najradšej mám karaoke v newyorských baroch, kde nejde o masovú záležitosť, ale o veľmi príjemnú zábavu, pri ktorej si navzájom všetci fandia a podporujú sa.

Tlačiť Diskusia
Focus Media