Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Salma Hayek vytiahla zo šatníka maxišaty a pridala k nim 2 doplnky: Wow, veď tá v nich vyzerá ako...

18.09.2017 Beata Suchá

Maxi šaty sú teraz absolútnym trendom! Hoci najlepšie vyzerajú na vysokých ženách s dlhými nohami, nič nie je stratené, aj keď máte len niečo cez 1,50 m!

Salma Hayek 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Salma Hayek

Salma Hayek (50) 

Aj keď krásna Salma nepatrí medzi vysoké ženy (157 cm), v šoubiznise poriadne vyrástla! Nádherné žlté maxišaty s asymetrickým volánom šikovne skombinovala s clutch kabelkou a zvýraznila jemným štýlovým opaskom. A vyzerala v nich ako bohyňa! Čo na ňu poviete?

Salma Hayek 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Salma Hayek

Môžem nosiť maxi, keď som nízka?

→ Ak majú maxišaty správnu dĺžku, nemusíte si k nim nevyhnute obúvať vysoké podpätky. Nízke sandálky pôsobia ležérnejšie a o pár cm navyše sa postarajú topánky na platforme.

→  Pre väčšinu nízkych žien sú maxi-šaty pridlhé. Čo nevyriešia vysoké podpätky, zvládne krajčírka. Ak majú šaty správnu dĺžku, nemusíte si k nim obúvať vysoké podpätky. Pár cm pridajú aj topánky na platforme.

→  Orientujte sa na výrobcov, ktorí majú v ponuke tzv. veľkosť „petite“. Je určená nižším ženám, kúpite ju napr. v značkách Topshop, Dorothy Perkins, Miss Selfridge, zoot.sk.

→  Vyhýbajte sa hrubým a pevným materiálom, látka by mala byť ľahká, padavá a voľne splývať na tele. Nepoddajný materiál vás ešte viac „priklincuje“.

→  Strih by mal zľahka kopírovať vašu siluetu, v širokých šatách budete vyzerať, ako by ste ich zdedili po staršej sestre. Perfektné sú maxišaty s rozparkom, ktorý poodhalí nohy.

→  K pekným proporciám dopomôže zdôraznený pás a dekolt. V-výstrih predlžuje a odvedie pozornosť od krátkych nôh. Pohľady nahor pritiahnu aj pekné náhrdelníky a retiazky.

Z obchodov vyberáme

Romantické  modro-biele:  zoot.sk 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: archív firiem Romantické modro-biele: zoot.sk

Zažiarte v červenej: Reserved 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: archív firiem Zažiarte v červenej: Reserved

Rozkvitnutá záhrada:  Mazumis 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: archív firiem Rozkvitnutá záhrada: Mazumis

 

 

Tlačiť Diskusia
Focus Media