Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Oni majú rok, ich tatko 70! Viete, ktorý slávny rocker sa vytešuje v tomto veku z rozkošných dvojičiek?

05.09.2017 bak

Čo na tom, že by mohol byť ich pradedo? Slávny rocker sa stal otcom v poriadne zrelom veku a teraz chytá pri svojich dvojičkách druhý dych.

Dvojnásobná dávka radosti. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: sallywood1 Dvojnásobná dávka radosti.

On má 70 a ona 39. On je slávny rockový gitarista a jeden z členov legendárnych Rolling Stones, ona herečka a režisérka. 30. mája 2016 sa im narodili hneď dva batôžky radosti – dievčatká Gracie Jane a Alice Rose.

Ronnie Wood je členom slávnych The Rolling Stones od roku 1974. Herečku Sally Humphreys si vzal v roku 2012 ako svoju v poradí tretiu manželku. Zosobášili sa len 6 mesiacov po tom, ako spolu začali chodiť.

Ronnie Wood a Sally Humphreys. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Ronnie Wood a Sally Humphreys.

Ron má z predchádzajúcich manželstiev už 4 deti a Sally je mladšia ako jeho najstarší syn a presne vo veku jeho dcéry Leah. Ron sa teší už aj z 9 vnúčat.

Nadšení rodičia sa delia často o fotky svojich ratolestí na sociálnych sieťach a vidno, že drobci im občas dávajú poriadne zabrať.

Baby začínajú chodiť, tatko sa nabehá. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram/ronniewood Baby začínajú chodiť, tatko sa nabehá. Mať dvojičky, to sa prejaví na poriadku v domácnosti. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: sallywood1 Mať dvojičky, to sa prejaví na poriadku v domácnosti. Dvojnásobná dávka radosti. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: sallywood1 Dvojnásobná dávka radosti. Dievčatká oslávili v máji rok. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram/sallywood1 Dievčatká oslávili v máji rok. Ronnie Wood a jeho poklady. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram/ronniewood Ronnie Wood a jeho poklady.

 

 

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media