Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tá ale schudla! Ewa Farna na novej fotke ukázala sexi postavu: Pozriete nižšie a budete žasnúť ešte viac

15.08.2017 Casprezeny.sk

Ewa Farna na sebe zamakala, no keď si pozriete jej celú fotku, budete žasnúť. Toto naozaj nikto nemá.

Ewa Farna 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Facebook E. F. Ewa Farna

Speváčka Ewa Farna tento rok oslavuje desiate výročie svojho pôsobenia na hudobnej scéne, a tak o rôzne darčeky naozaj nemá núdzu. Pred pár dňami však oslávila aj svoje narodeniny.

Ewa Farna distala takúto kyticu od kolegov z kapely. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Facebook E. F. Ewa Farna distala takúto kyticu od kolegov z kapely.

Ewa si k svojim 24. narodeninám dopriala exkluzívny darček. Keďže v ostatnom období poctivo cvičila v poslňovni, teraz má naozaj luxusnú postavičku. Tou sa fanúšikom pochválila na narodeninovej fotke, ktorú zavesila na sociálnu sieť.

Ewa Farna, Martin Chobot 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Facebook E. F. Ewa Farna, Martin Chobot

Ewu milujú nielen jej fanúšikovia, ale najmä jej priateľ, muzikant Martin Chobot, ktorý hrá v jej kapele. Ten jej k narodeninám pripravil naozaj originálny darček. "Ďakujem za super narodeniny! Od teamu som dostala krásnu kyticu s 24 slnečnicami, od môjho milovaného krásnu kvetinu a vyrobil mi opasok z viečok z plechoviek ... Milujem to, taký som vždy chcela! K tomu tony darčekov od fanúšikov a jednoducho tá atmoška - ja to milujem. Ďakujem všetkým, ktorí si spomenuli. Vaša stará baba," napísala si na sociálnu sieť Ewa.

Ewa Farna dostala od priateľa takýto vlastnoručne vyrobený opasok. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Facebook E. F. Ewa Farna dostala od priateľa takýto vlastnoručne vyrobený opasok.

 

Tlačiť Diskusia (6)
Focus Media