Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ach, jaj, to ako vyzerá! Nežná blondínka Kelly z Beverly Hills sa zmenila na nepoznanie, veď tá je...

16.08.2017 Casprezeny.sk

Hviezda Beverly Hills Jennie Garth sa asi riadi heslom pohodlie nadovšetko, ale keď uvidíte, ako dnes vyzerá, bude vám smutno...

Jennie Garth 16 obrázkov vo fotogalérii Jennie Garth

Od nakrúcania legendárneho seriálu Beverly Hills uplynulo už dosť rokov a z vtedy mladých hviezdičiek sú dnes zrelí ľudia v strednom veku. Niektorým z nich sa však darí udržiavať mladistvú iskru dodnes, iní sa zmenili na nepoznanie.

Beverly Hills 16 obrázkov vo fotogalérii Beverly Hills

Do tej druhej skupiny zjavne patrí aj predstaviteľka nežnej Kelly, herečka Jennie Garth. Blond herečka v civile totiž bývalú hviezdu Beverly Hills vôbec nepripomína. Je stále pekná, ale vyzerá celkom inak, ako si ju pamätáme z úspešného seriálu. Pritom Jennie Garth si aj napriek tomu, že porodila tri deti, veľmi dlho udržiavala svoj mladistvý vzhľad.

Tori Spelling, Jennie Garth 16 obrázkov vo fotogalérii Tori Spelling, Jennie Garth

Jennie bola takmer 12 rokov vydatá ha hviezdu filmu Twilight Petra Facinelliho, s ktorým má tri dcéry, Lucu (19), Lolu (14) a Fionu (10), ich manželstvo však skončilo v roku 2013 rozvodom. Po krachu druhého manželstva sa do ďalšieho vzťahu nehrnula a venovala sa len svojim trom dcéram. Na jeseň v roku 2014 sa zoznámila s o deväť rokov mladším hercom Davidom Abramsom a potom nabrali udalosti rýchly spád. Dave ju požiadal o ruku a pred dvomi rokmi v lete sa konala svadba.

Jennie s manželom Davom 16 obrázkov vo fotogalérii Jennie s manželom Davom

Vyzerá to tak, že v manželstve je zatiaľ spokojná a šťastná. Venuje sa aj svojim trom dospievajúcim dcéram a podľa toho, ako ju zachytili fotografi, sa zdá, že je pre ňu dôležitejšie, aby sa cítila pohodlne, než aby vždy vyzerala ako zo žurnálu.

Jennie Garth 16 obrázkov vo fotogalérii Jennie Garth

Žiaľ, neforemné šaty a neupravené vlasy jej zbytočne pridávajú roky navyše. Našťastie, keď sa upraví, aj dnes je to krásna žena, veď posúďte samy.

Jennie Garth 16 obrázkov vo fotogalérii Jennie Garth

Jennie Garth 16 obrázkov vo fotogalérii Jennie Garth

 

Tlačiť Diskusia (5)