Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Slovenka sa vyzliekla do plaviek: Keď zistíte, koľko rokov má majiteľka tejto figúry, padne vám sánka!

17.08.2017 Casprezeny.sk

Vek je len číslo! My Slovenky máme čo ukázať v každom veku a môžeme byť na svoje telá právom hrdé, aj keď už nemáme dvadsať.

Mariana Halabrinová 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľky Mariana Halabrinová

Do 15.8. ste nám do redakcie posielali svoje fotografie v plavkách po 40-ke a my spomedzi vás každý týždeň vyberáme Bohyňu týždna.

5 najkrajších dám vyhrá dámske talianske hodinky značky Berucci v hodnote 69 eur.

Mariana Halabrinová (Bohyňa týždna č. 32)

Verili by ste, že toto telo patrí 46-ročnej žene? Mariana Halabrinová z Komárna má 2 chlapcov vo veku 20 a 12 rokov. Za svoj vzhľad vďačí zdravej strave, dobrej nálade a, samozrejme, športovaniu.

Postavu si udržiava korčuľovaním na in-line korčuliach (týždenne prejde okolo 70 km), bicyklovaním a rýchlou chôdzou. "Obsluha" dvoch detí a manžela sa, samozrejme, tiež nezaobídu bez pohybu. Mariana Halabrinová 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľky Mariana Halabrinová Mariana Halabrinová 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľky Mariana Halabrinová

Aj tieto Slovenky vyzerajú v plavkách parádne. Aké je ich tajomstvo?

Anna Martinková

Mám 59 rokov, pracujem v oblasti finančníctva. Fotka je z dovolenky v Chorvátsku. S postavou problémy nemám, odmalička som bola vedená k športu, lyžovaniu, plávaniu a turistike - Slovenský raj a Vysoké Tatry pod oknami. A tiež veľa robí strava, zelenina a ovocie na každý spôsob, ale hlavne pozitívny pohľad na svet.

 

Anna Martinková 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľky Anna Martinková

Bea Biloveská

Zdravím, aj ja chcem "prispieť svojou troškou do mlyna". Mám 43, som z Bardejova. Keby som mala povedať, ako si udržiavam svoju postavu, najviac by to asi vystihovalo: Z každého rožka troška. Sem-tam fitko, prechádzky, občas cvičenie doma, masáže, wellness, v lete bicykel, v zime korčule. Vždy, keď už vidím, že sa extrémne odchyľujem od svojej optimálnej váhy, trochu zaberiem. Čo sa týka stravy, tiež je to rôznorodé. Skúšala som už delenú stravu, ale klasickým jednostranným diétam veľmi nefandím. Teraz sa skôr snažím zjesť všetko, čo mi chutí, ale nie veľa. :)

Bea Biloveská 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľky Bea Biloveská

Beáta Móderová

Posielam fotografiu z dovolenky pri Balatone. Priznám sa, že som trošku váhala, nakoľko moja postava určite nie je dokonalá, ale myslím si, že na môj vek (48 rokov) to nie je až také zlé. Mám dve dospelé dcéry a 5-ročnú vnučku. Svoju postavu si udržiavam vďaka vnučke, ktorá ma neustále udržiava v pohybe. Momentálne nechodím cvičiť. Snažím sa stravovať podľa hesla: "Všetko, ale s mierou." Milujem zmrzlinu, tak si ju v týchto horúcich dňoch vychutnávam vo väčšom množstve :-).

Beáta Moderová 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľky Beáta Moderová

Eli Nguyenová

V decembri oslávim 59 rokov, mám tri dospelé deti a 6 vnúčat. Nedržím žiadnu špeciálnu diétu. Mám fyzicky náročnú prácu. Jem, na čo mám chuť. Neohrdnem ani dobrým koláčikom.

Eli Nguyenová 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľky Eli Nguyenová

Jarmila Spevárová

Mám 45 rokov, dve už dospelé deti. Snažím sa zdravo stravovať, po práci občas zájdem do fitka.

Jarmila Spevárová 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľky Jarmila Spevárová

Katarína Kašáková

Mám 45 rokov. Za svoju postavu vďačím asi hlavne genetike, ale určite k tomu prispieva aj moja práca, pri ktorej sa celkom fajn nabehám. A, samozrejme, môj drahý. Keď mám trochu času, tak ma vytiahne na naše krásne slovenské chodníčky a hory. A pretože sa mu chcem páčiť, keď priberiem nejaké to kilo navyše, prichádza na rad švihadlo, fit lopta, drepy, šalátiky, zelenina a ovocie.

Katarína Kašáková 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľky Katarína Kašáková

Magdaléna Černáková

Mám 57 rokov, bývam v Trenčíne. Pracujem ako učiteľka v materskej škole. Mám 2 deti, 36-ročného syna a 35-ročnú dcéru. Od mladosti si udržiavam športového ducha. Moje záľuby: lyžovanie, plávanie, bicyklovanie, aerobik. V poslednom období prevláda fitness, kde pookrejem na tele i duši. Cestovanie je moja vášeň. Fotky, ktoré vám posielam, sú z tohtoročnej dovolenky na Kréte. Okrem leňošenia na pláži som si vychutnala aj výbornú grécku kuchyňu a spoznávala kultúru a históriu tohto krásneho ostrova.

Magdaléna Černáková 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľky Magdaléna Černáková

Eva Salvová

Túto fotografiu vám zasiela Juraj, priateľ tejto peknej slečny. Má 44 rokov, býva v Trnave a svoju postavu si udržuje pravidelným športovanim (behaním, plávaním a cvičením) a, samozrejme, neprejedaním sa. Drží sa hesla "Jesť všetko, ale s mierou."

Eva Salvová 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľky Eva Salvová

Henrieta Mizeraková

Źijem v dedinke Chocholna pri Trenčíne a v auguste oslavujem 44. narodeniny. Udržať si postavu je ťažké pre väčšinu žien, ale ja sa snažím jesť všetko s mierou. Prechádzky s mojou svokrou sú každodenným rituálom. Keďže pred rokom som absolvovala operáciu bedrového kĺbu, snažím sa o udržiavanie svojej váhy. Zdravie a milujúca rodina je asi tá najlepšia udržiavajúca kúra.

Henrieta Mizeraková 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľky Henrieta Mizeraková

Lenka Jeviczká

Energiu mi dáva môj 9-mesačný vnúčik. Stravujem sa zdravo, cvičím vo fitku aj doma. Cvičenie mi zlepšuje kondíciu a pomáha aj zdravotne.

Lenka Jeviczká 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľky Lenka Jeviczká

Tlačiť Diskusia (11)
Focus Media