Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Wow! Ewa Farna sa pochválila sexi postavou, ale jedna vec vám hneď udrie do očí: Naozaj to tam má také?

27.08.2017 Casprezeny.sk

Kilá si s ňou občas robia, čo chcú, ale Ewa Farna na sebe zamakala a keď si pozriete jej celú fotku, budete žasnúť. Tak toto naozaj nikto nemá.

Ewa Farna 19 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Peter Brenkus Ewa Farna

Ten čas neskutočne letí. Zdá sa, že to bolo ešte len nedávno, keď dievčatko s vrkôčikmi začalo spoju spevácku dráhu. O pár rokov sme sa s ňou zase stretli ako s tínedžerkou so skvelým hlasom, ktorá sa objavila ako porotkyňa speváckej súťaže SuperStar. To všetko je už minulosť...

Talentovaná speváčka svojím výkonom nadchla 19 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: youtube.com Talentovaná speváčka svojím výkonom nadchla

Porota SuperStar: Paľo Habera, Ewa farna, Ondřej Soukup. 19 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Život Porota SuperStar: Paľo Habera, Ewa farna, Ondřej Soukup.

Speváčka Ewa Farna tento rok oslavuje desiate výročie svojho pôsobenia na hudobnej scéne, a tak o rôzne darčeky naozaj nemá núdzu. Pred pár dňami však oslávila aj svoje narodeniny.

Ewa Farna 19 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Facebook E. F. Ewa Farna

Ewa si k svojim 24. narodeninám dopriala exkluzívny darček. Keďže v ostatnom období poctivo cvičila v poslňovni, teraz má naozaj luxusnú postavičku. Tou sa fanúšikom pochválila na narodeninovej fotke, ktorú zavesila na sociálnu sieť.

Ewa Farna, Martin Chobot 19 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Facebook E. F. Ewa Farna, Martin Chobot

Ewu milujú nielen jej fanúšikovia, ale najmä jej priateľ, muzikant Martin Chobot, ktorý hrá v jej kapele. Ten jej k narodeninám pripravil naozaj originálny darček. "Ďakujem za super narodeniny! Od teamu som dostala krásnu kyticu s 24 slnečnicami, od môjho milovaného krásnu kvetinu a vyrobil mi opasok z viečok z plechoviek ... Milujem to, taký som vždy chcela! K tomu tony darčekov od fanúšikov a jednoducho tá atmoška - ja to milujem. Ďakujem všetkým, ktorí si spomenuli. Vaša stará baba," napísala si na sociálnu sieť Ewa.

Ewa Farna 19 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Facebook E. F. Ewa Farna

  Ewa Farna 19 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram/ E. F. Ewa Farna

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media