Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Okamihy hrôzy! Markéta Konvičková zažila chvíle ako z hororu: Toto nepraje ani najhoršiemu nepriateľovi

29.08.2017 Casprezeny.sk

ExSuperStáristka Markéta Konvičková zažila okamihy hrôzy. Neuveríte, kto sa je nasáčkoval do bytu!

Markéta Konvičková 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram M.K. Markéta Konvičková

Tomu sa povie smola. Bývalá Superstáristka Markéta Konvičková si ešte donedávna užívala príjemné chvíle vo svojom hniezdočku. Podkrovný byt v Ostrave spĺňal všetky jej požiadavky po pohodlnom bývaní, ale len do osudného okamihu.

Okamihy hrôzy! Markéta Konvičková zažila chvíle ako z hororu: Toto nepraje ani najhoršiemu nepriateľovi 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Archív M. K.

Na streche jej podkrovného bytu sa totiž usídlil roj ôs. Ako speváčka prezradila portálu super.cz, situáciu sa pokúšala riešiť v spolupráci s hasičmi, ale veľmi si tým nepomohla. Privolaní hasiči osám upchali otvor v streche, ktorým sa dostávali von, lenže čo čert nechcel. Osy sa zrejme prehryzli cez sádrokartón speváčke do bytu - do obývačky a do kuchyne a tam poletovalo zopár desiatok bodavých votrelcov.

Okamihy hrôzy! Markéta Konvičková zažila chvíle ako z hororu: Toto nepraje ani najhoršiemu nepriateľovi 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Showpix.cz

Speváčka sa tak obávala nielen o seba, ale aj o svojho štvornohého miláčika. Pred nezvanými hosťami sa ukrývala na terase a vytrvalo hľadala pomoc v nádeji, že sa votrelcov čo najrýchlejšie zbaví.

  Markéta Konvičková 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Facebook M. K. Markéta Konvičková

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media