Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dvojica sa rozhodla pre spoločné fotenie: Stačila chvíľa a manžel od dojatia onemel!

30.08.2017 pkr

Chelsie Morales z Nebrasky pripravila pre nič netušiaceho manžela fotenie s obrovským prekvapením na záver.

Zamilovaný pár oslávil veľkú novinku 4 obrázky vo fotogalérii Zamilovaný pár oslávil veľkú novinku

Manželovi Willovi povedala, že to celé vyhrali v súťaži miestnej fotografky. Nakoľko existuje nespočetné množstvo romantických záberov v prírode, rozhodla sa to Chelsie zmeniť a pridať niečo osobné. Séria fotografií jej dala šancu oznámiť mu radostnú novinku, o ktorej doposiaľ netušil. A to poriadne originálnym spôsobom!

Will netušil, čo sa naňho chystá. 4 obrázky vo fotogalérii Will netušil, čo sa naňho chystá.

Počas fotenia mali obaja manželia  za úlohu napísať na tabuľky tri slová, ktorými opíšu svojho partnera. „Will si myslel, že fotenie vyhrali. Keď prišiel, tešil sa z výhry,“ opisuje začiatok fotografka Kara Quinn. To ešte netušil, čo bolo pravým dôvodom ich príchodu. Chelsie chcela zvečniť jeho reakciu vo chvíli, keď sa dozvie úžasnú novinku. Namiesto troch slov o manželovi napísala na tabuľku nasledovné: „Bude z teba otecko.“  Ukázala mu to až po tom, čo si od neho vyslúžila slová, že je krásna, vtipná a inteligentná.

Trvalo mu niekoľko sekúnd, kým si uvedomil, čo práve prečítal 4 obrázky vo fotogalérii Trvalo mu niekoľko sekúnd, kým si uvedomil, čo práve prečítal

Jej nečakané prekvapenie Willa totálne odrovnalo. Zdá sa, že sa neskôr neubránil ani slzám. Dokonalý šok, ktorý vystriedala radosť, zachytila pohotová fotografka. „Trvalo pár sekúnd, kým si uvedomil, čo to znamená. Na fotkách môžete vidieť, že stál s milým úsmevom na perách, no zrazu zažil neopakovateľný šok,“ dodala pobavená Kara. Šťastná dvojica si fotenie zopakovala aj po tom, čo mali prvý snímok bábätka. Budúca mamička, ktorá má termín pôrodu vo februári, je šťastná, že bude navždy opatrovať kolekciu fotiek z ich špeciálneho dňa.

Dvojica si fotenie zopakovala s prvou snímkou dieťatka. 4 obrázky vo fotogalérii Dvojica si fotenie zopakovala s prvou snímkou dieťatka.

 

Tlačiť Diskusia