Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tieto 4 znamenia NIKDY nebudú neverné! Keď sa do ženy zamilujú, zostane kráľovnou ich srdca celý život

19.09.2017 anm

Tieto štyri znamenia sú veľmi verné typy, ktoré nemajú sklony k podvádzaniu. Patrí do tohto zoznamu aj váš partner?

Toto sú 4 najvernejšie znamenia. Patrí medzi ne aj váš partner? 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStockphoto Toto sú 4 najvernejšie znamenia. Patrí medzi ne aj váš partner?

Sú muži, ktorí dokážu byť verní celý život. Ak sa raz zamilujú, nikdy svoju partnerku nepodvedú:

1. Býk

Muž narodený v tomto znamení hľadá vo vzťahu predovšetkým stabilitu. Ak si raz nejakú ženu obľúbi, tak s ňou plánuje zostať celý život a všetko poriadi vzťahu, ktorý berie veľmi vážne. Neznáša drámu a vždy hrá s otvorenými kartami. Aj o svojich citoch dokáže hovoriť úprimne a bez pretvárky. V láske je dosť konzervatívny a myslí si, že základom šťastného života je stabilný vzťah. Ak v ňom niečo nefunguje, nenechá to len tak, vždy sa snaží problém včas riešiť.

2. Panna

Tento muž je veľmi vášnivý a dokáže sa do ženy bláznivo zamilovať. Ak nájde tú pravú, miluje ju z celého srdca a urobí pre ňu úplne všetko. Vzťah nadviaže len s osobami, pri ktorých cíti, že sú tiež schopné hlbokých a intenzívnych citov. Jeho výnimočnou schopnosťou je, že vždy odhalí klamstvo a ak niekoho prichytí pri tom, že nehovoril pravdu, viac sa s ním stýkať nebude. V kritických situáciách sa spolieha na svoju dobre vyvinutú intuíciu. Panna nadviaže vzťah len s osobami, pri ktorých cíti, že sú tiež schopné hlbokých a intenzívnych citov. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: iStockphoto Panna nadviaže vzťah len s osobami, pri ktorých cíti, že sú tiež schopné hlbokých a intenzívnych citov.

3. Váhy

Jeho najväčšou túžbou je pokojný, tichý, bezproblémový život. V láske je veľmi konzervatívny a romantický. Do vzťahu vloží energiu a snahu len vtedy, keď si je istý svojimi, ale aj citmi tej druhej osoby. Najlepšie sa cíti v príjemnom a bezpečnom prostredí. Túži vytvoriť harmonický domov v kruhu svojej lásky a detí. Nikdy sa nezapletie do vášnivých dobrodružstiev, zo všetkého najviac túži po stabilnom vzťahu.

4. Ryby

Osoby narodené v znamení Rýb sú pomerne labilné. Ale ak sa raz do niekoho zamilujú, získajú veľmi jasnú predstavu o živote. Na partnerku hľadia ako na princeznú a ozajstnú lásku svojho života. Vo vzťahu kladú dôraz na lásku a starostlivosť. S partnerkou dokážu vyzvoriť pevný citový vzťah. Ak sa im podarí splniť tento ich sen, už po inom živote nezatúžia. Ryby na svoju partnerku hľadia ako na princeznú a ozajstnú lásku svojho života. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ryby na svoju partnerku hľadia ako na princeznú a ozajstnú lásku svojho života.

 
Tlačiť Diskusia (11)
Focus Media