Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Jej husté vlasy nemali žiadny strih: Odborníci si ju vzali do parády, výsledkom je omladnutá šik kočka

07.11.2017 Beata Suchá

V nádherných premenách stále pokračujeme, milé čitateľky! Neváhajte, prihláste sa aj vy a vyťažte zo svojho vzhľadu čo najviac!

V hlavnej úlohe Brigita (45) z Ružomberka

Výška: 180 cm

Konfekčná veľkosť: 40

Zamestnanie: špeciálna pedagogička, má dve deti

Moje hobby: Mám rada chôdzu, všade, kam sa dá, chodím pešo. Postavu si udržiavam cvičením jogy a, samozrejme, prechádzkami so psíkom.

Moje prianie: Chystám sa na koncert Robbieho Williamsa a rada by som tam išla spokojná sama so sebou – s novým účesom, pekne nalíčená a šmrncovne oblečená. Poradíte mi?

Kaderníčka Lenka Švorcová: Uberieme z dĺžky aj z veku!

Brigita má husté a kvalitné vlasy, nemajú však žiadny strih. Slnečné sombré a šik dĺžka po bradu jej rozžiaria a omladia tvár.

Takto vyzerala pred premenou:

Brigida pred premenou 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Brigida pred premenou

Jemný melír v prednej časti vlasov má pôsobiť ako od slniečka. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Jemný melír v prednej časti vlasov má pôsobiť ako od slniečka.

Spostupnené pramienky v prednej partii zjemňujú črty tváre. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Spostupnené pramienky v prednej partii zjemňujú črty tváre.

Brigita absolvovala aj rýchlokurz domáceho fúkania vlasov. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Brigita absolvovala aj rýchlokurz domáceho fúkania vlasov.

Vizážistka Lenka Šoóšová: Vidíte ten rozdiel?

Brigitka je prirodzený typ ženy, preto som ju nalíčila len jemne. Pozrite sa, čo dokáže maskara, upravené obočie a líčka!

Naľavo bez mejkapu, napravo prirodzené líčenie. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Naľavo bez mejkapu, napravo prirodzené líčenie.

Ešte trochu lesku na pery a je to dokonalé! 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Ešte trochu lesku na pery a je to dokonalé!

Po premene

Brigita po premene 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Brigita po premene

 

 

Z leta do jesene

Takto vynosíte letné veci aj na jeseň! K pásikovému tričku a širokým žltým nohaviciam si nahoďte petrolejovozelenú koženkovú bundičku. Táto kombinácia upúta pohľady! 

Náušnice: Bijou Brigitte Bunda: Promod Tričko: Promod Kabelka: Baťa Nohavice: Promod Lodičky: Baťa 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Náušnice: Bijou Brigitte Bunda: Promod Tričko: Promod Kabelka: Baťa Nohavice: Promod Lodičky: Baťa

Tieto šaty ma skutočne prekvapili!

„V obchode by som si tieto šaty určite všimla, ale nikdy by mi nenapadlo si ich vyskúšať. O to viac som prekvapená, ako mi sedia! Túto novú Brigitu nespoznávam!“

Šaty: D'fashion Opasok: Jasmine Kabelka: D'fashion Náramok: Bijou Brigitte Topánky: Promod 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dušan Křístek Šaty: D'fashion Opasok: Jasmine Kabelka: D'fashion Náramok: Bijou Brigitte Topánky: Promod

Oplatí sa vyskúšať

Bronzové guľôčky na tvár, AVON TRUE, 13,30 € 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Avon Bronzové guľôčky na tvár, AVON TRUE, 13,30 €

Zhusťujúca špirála  SuperSHOCK Max,  AVON TRUE, 13,30 € 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Avon Zhusťujúca špirála SuperSHOCK Max, AVON TRUE, 13,30 €

Obnovovací BB krém,  so skrášľujúcim účinkom, AVON TRUE, 7,60 € 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Avon Obnovovací BB krém, so skrášľujúcim účinkom, AVON TRUE, 7,60 €  

 

Prihláste sa aj vy a užite si fantastický deň s odborníkmi na krásu!

Fotografie svojej postavy posielajte na [email protected] Pripojte svoje miery (obvod pŕs, pásu, bokov), číslo konfekcie a obuvi. Nezabudnite uviesť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli čo najskôr kontaktovať.

Tlačiť Diskusia (10)
Focus Media