Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Študentka vážila 107 kilogramov: Po prekonaní závislosti si ju mýlia s bábikou!

22.10.2017 pkr

Mladej študentke sa podarilo zvíťaziť nad závislosťou a strachom, keď zhodila desiatky kilogramov.

Molly zmenila spôsob stravovania. 7 obrázkov vo fotogalérii Molly zmenila spôsob stravovania.

Molly Smith (24) z Vancouveru milovala jedlo až tak, že sa stalo závislosťou. Hoci pochádzala z aktívnej rodiny, jej veľký apetít spôsobil, že vážila 107 kilogramov. Viedlo to k pocitom neistoty a depresie. Prelom nastal, keď sa Molly zapáčil chlapec, ktorého však nemohla zaujať. Molly krátko pred životnou zmenou. 7 obrázkov vo fotogalérii Molly krátko pred životnou zmenou.

Dievčina sa rozhodla pre drastickú zmenu! „S rodinou sme jedli relatívne zdravú stravu, no kvôli mojej závislosti som si vždy našla spôsob, ako sa prejedať. Vtipné bolo, že sa mi veľmi páčil jeden chlapec a vedela som, že sa o mňa nebude zaujímať, kým neschudnem. Túžba pominula, no len čo som si uvedomila, že to dokážem, pokračovala som ďalej,“ hovorí študentka, ktorá to odštartovala s diétami. Ako začala chudnúť, znižovala príjem kalórií, kým takmer nehladovala.

Tadiaľ ale cesta neviedla, preto sa vrátila k prijímaniu 1200 až 1500 kalórií denne. K tomu začala cvičiť a jesť veľa čerstvých potravín. Najťažšie bolo vydržať. Molly zdôrazňuje, že treba začať pomaly a udržať si to tempo. „Každý sa snaží schudnúť, no je to ťažké. Ak by to bolo ľahké, všetci by mali dokonalé telá. Začnite s pomalou chôdzou a zamerajte sa na stravu. Nebláznite na začiatku s cvičením, pretože to môže zlomiť vašu vôľu. Začnite pomaly a vypracujte si cestu nahor. Buďte trpezliví a robte si veľa fotiek. Na sociálnych sieťach si ľudia všimnú, že ste schudli. Keď ich stretnete neinformovaných naživo, sú šokovaní,“ dodáva.

Chudnutie jej kompletne zmenilo život. Okrem toho, že je o 40 kilogramov ľahšia, nabrala aj novú chuť do života. Z deprimovanej dievčiny sa premenila na krásku, ktorú mnohé médiá po úspešnej premene prezývajú Barbie. 


 

Z obéznej dievčiny je dnes krásna kočka! Jej fotografie po schudnutí nájdete v priloženej fotogalérii.


 

Tlačiť Diskusia (2)