Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nádherná! 64-ročná Helenka vyzerá po premene ako hollywoodska hviezda: Toto jej naozaj pristane

14.11.2017 Beata Suchá

V nádherných premenách stále pokračujeme, milé čitateľky! Neváhajte, prihláste sa aj vy a vyťažte zo svojho vzhľadu čo najviac!

V hlavnej úlohe: Helenka (64) z Piešťan

Výška: 165 cm

Konfekčná veľkosť: 44

Zamestnanie: dôchodkyňa, vyštudovaná modelárka (dizajnérka) na odevnej priemyslovke, celý život navrhovala modely oblečenia.

Moje hobby: Teším sa zo života, rada sa prechádzam, plávam, chodím do divadla. Zaujíma ma kultúra a móda, rada si posedím s priateľmi na kávičke.

Moje prianie: Som skutočne šťastná, že ste ma vybrali aj napriek môjmu veku. Aj seniorky chcú byť pekné, upravené a šik. Budem rada, ak mi poradíte s účesom a vyberiete šmrncovné oblečenie.

Pred premenou

Helenka pred premenou 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: PETER KORČEK Helenka pred premenou

Kaderníčka Lenka Švorcová: Tento účes omladí

Helenka má kvalitné a pomerne husté vlasy. Jediným problémom je vyrastený strih a nejednotná farba, najmä v spodných partiách sú vlasy oveľa tmavšie.

Vybrané pramienky sme premelírovali, na zvyšné vlasy nanášame farbu. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: PETER KORČEK Vybrané pramienky sme premelírovali, na zvyšné vlasy nanášame farbu.

Vlasy budú po ostrihaní pôsobiť hustejšie a objemnejšie. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: PETER KORČEK Vlasy budú po ostrihaní pôsobiť hustejšie a objemnejšie.

Na záver vlasy vyfúkame na guľatej kefe dohladka. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: PETER KORČEK Na záver vlasy vyfúkame na guľatej kefe dohladka.

Vizážistka Lenka Šoóšová:  S mejkapom kontra bez mejkapu

Plnšie obočie, rozžiarený pohľad, zjednotená pleť, pery omladené leskom. Rozdiel je jasný!

Bez mejkapu 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: PETER KORČEK Bez mejkapu

S mejkapom 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: PETER KORČEK S mejkapom

Takto sa podarila premena

Helenka po premene 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: PETER KORČEK Helenka po premene

Káro je vzor jesene!

Aj v dôchodkovom veku môže byť žena žiarivá a krásna. Tento veselý károvaný vzor na pohodlných šatách do áčka pristane všetkým ročníkom!

Kardigán a nohavice

Moderná a pritom veku primeraná kombinácia, ktorá pôsobí šarmantne. Model sme doladili vínovočervenými doplnkami – náhrdelníkom, kabelkou a lakovkami v pánskom štýle.

Všetky fotky z premeny si pozriete v galérii >>>

 

Oplatí sa vyskúšať

Očné tiene Duo, AVON, 7,20 € 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: AVON Očné tiene Duo, AVON, 7,20 €

 

Sérum na korekciu vrások Clinical, AVON, 26,90 € 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: AVON Sérum na korekciu vrások Clinical, AVON, 26,90 €

Tekutý make-up pre bezchybnú pleť s OF15, AVON, 11,00 € 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: AVON Tekutý make-up pre bezchybnú pleť s OF15, AVON, 11,00 €

Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media