Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Muži vyšli s pravdou von: Touto 1 vecou im pomotá hlavu každá žena! Zaručene neuhádnete, čo to je

19.10.2017 anm

Áno, pekný zovňajšok pritiahne mužské pohľady, ale je tu niečo, čo je pre nich oveľa dôležitejšie.

Aké ženy mužov najviac priťahujú? 2 obrázky vo fotogalérii Aké ženy mužov najviac priťahujú?

Požiadali sme niekoľkých mužov, aby prezradili jedinú vlastnosť, ktorá robí ženu v ich očiach dokonalou. Mnohí odpovedali, že za najpríťažlivejšiu považujú nezávislosť. Keď na žene vidia, že sa cíti dobre vo svojej koži, nezávisí od ničoho a od nikoho a hrá podľa vlastných pravidiel. Myslia si, že keď sa takáto žena ocitne vo vzťahu, nevisí stále na chlapovi, má svoj vlastný život a dokáže fungovať aj samostatne. A to je pre nich mimoriadne sexi.

"Pre mňa je oveľa vzrušujúcejšia žena, ktorá má svoje vlastné plány, záľuby a život. A nie taká, ktorá dokáže žiť len s mužom po svojom boku."

Daniel, 34

"Keď mi dáva pocítiť, že ma nepotrebuje a ja ju chcem o to viac."

Peter, 26

"Samostatná a sebavedomá - taká žena je pre mňa dokonalá."

Juraj, 37

Najviac ich odpudzuje to, keď sa zadaná žena prestáva stretávať so svojimi kamarátmi, nechce ísť nikam sama, najradšej by so svojím partnerom splynula. Nuž, toto ich dokáže totálne odradiť, takže si dajte pozor a hneď teraz zavolajte kamoške, ktorú ste možno už roky nevideli! :) Imponuje im, keď je žena samostatná a má svoj vlastný život. 2 obrázky vo fotogalérii Imponuje im, keď je žena samostatná a má svoj vlastný život.

Zdroj: joy.hu

Tlačiť Diskusia (5)