Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nezniesla, že sa na ňu vykašľal! Milenka ženatého muža spravila niečo, čím ho potupila pod čiernu zem

18.10.2017 bak

Ona bola vydatá, on ženatý. Napriek tomu si spolu začali románik, ktorý trval vyše roka.

Laura Arnold sa exmilencovi pomstila naozaj drsne. 2 obrázky vo fotogalérii Laura Arnold sa exmilencovi pomstila naozaj drsne.

Laura Arnold (37), mama štyroch detí z Londýna, mala pomer so ženatým mužom. Vyše roka sa stretávali, posielali si horúce správy a šteklivé fotografie. Keď sa však on rozhodol, že chce ich vzťah ukončiť, Laura to nedokázala rozdýchať a uchýlila sa k ponižujúcej pomste.

Jeho manželke a dospelým deťom preposlala správy, ktoré si oni dvaja písali, a jeho nahé fotky v sprche. K tomu pripísala: „Klamár a podvodník!“ Rovnako fotky uverejnila aj na Facebooku a Twitteri, kde však jeho genitálie prekryla ikonou emoji.

Keď sa jej dotyčný spýtal, čo má urobiť, aby s tým prestala, napísala mu, že chce 6000 libier (asi 6760 €), aby stiahla všetok kompromitujúci materiál a ešte dodala: „Mier niečo stojí, ale oplatí sa to.“ Fotky sa dostali aj k jeho známym a kolegom. K chúlostivým záberom používala aj komentár: "Ku každému dobrému penisu je vždy pripojená aj nejaká psycho ženská.“

Laura Arnold na fotke s neznámym mužom. 2 obrázky vo fotogalérii Laura Arnold na fotke s neznámym mužom.

Celý prípad skončil až na súde. Vyšetrovateľ tvrdí, že žalobca obžalovanej žiadne peniaze nezaplatil a ani sa nechystal zaplatiť. Ohrdnutá milenka sa priznala k jednému obvineniu, a to, že používala súkromnú fotografiu so sexuálnym obsahom bez vedomia a súhlasu dotknutej osoby s úmyslom spôsobiť mu škodu.

4-násobná matka, ktorá poberá podporu od štátu, tak bola odsúdená podmienečne na 26 týždňov a k tomu dostala dvojročný zákaz kontaktovať svojho exmilenca a jeho rodinu. Musela zaplatiť 85 libier na poplatkoch a 115 librovú pokutu. Od prísnejšieho trestu ju zachránilo len to, že pri šírení fotky nahého milenca mu prekryla jeho pýchu emoji ikonou.

Tlačiť Diskusia (2)