Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Odvaha jej nechýba! Ewa Farna sa za svoje "boky jako skříň" nehanbí, pozrite, do čoho sa to obliekla

22.10.2017 Casprezeny.sk

Ewa si zo svojej postavy ťažkú hlavu nerobí a dokáže si vystreliť aj sama zo seba. Pozrite, do akého odvážneho modelu sa obliekla.

Ewa Farna 19 obrázkov vo fotogalérii Ewa Farna

Ewa Farna je baba krv a mlieko a hoci má občas nejaké to kilo navyše, zväčša vyzerá vždy dobre, ale... Pozrite sa, čo jej vyviedli fanúšikovia.

Ewa Farna 19 obrázkov vo fotogalérii Ewa Farna

Hoci je mladá, tento rok oslávila speváčka Ewa Farna už jubilejných desať rokov na hudobnej scéne. Množstvo fanúšikov má nielen v česku, ale aj v Poľsku. Speváčka s nimi čulo komunikuje na sociálnych sieťach a jej fanúšikovia chodia na jej koncerty. Fotkami potom zásobujú fan stránky. Občas sa ale stane, že aj majster tesár sa utne...

Ewa Farna 19 obrázkov vo fotogalérii Ewa Farna

Speváčka Ewa Farna je krásna baba, no toto si od svojich fanúšikov nezaslúžila. Počas jedného vystúpenia ju totiž odfotili v nie príliš lichotivej pozícii. Ewa, rozvášnená počas spevu, totiž vyzerala, akoby naozaj mala oné "boky jako skříň", o ktorých kedysi spievala vo svojej pesničke. Nuž, nie každý záber sa musí vydariť, ale na fotke aspoň vidno, že Ewa spev miluje a vkladá do neho všetku svoju energiu.

Ewa Farna 19 obrázkov vo fotogalérii Ewa Farna

Ewa si však zo svojej postavy ťažkú hlavu nerobí a dokáže si vystreliť aj sama zo seba. A pokojne sa dokáže obliecť aj do odvážnych modelov. Nedávno sa na sociálnej sieti pochválila videom, v ktorom bola nahodená v bielo-čiernom pásikvom outfite s výrazným dekoltom a veselo si pri tom zavrtela svojimi povestnými bokmi.

Ewa Farna 19 obrázkov vo fotogalérii Ewa Farna

Lenže Ewinou najväčšou devízou je to, že stále dokáže byť sama sebou a preto ju jej fanúšikovia tak milujú. V novom dokumente Ewa Farna 10: Neznáma známa, ktorý vychádza pri príáležitosti 10. výročia jej účinkovania na hudobnej scéne preto pootvorila dvierka do svojho súkromia aj do zákulisia šoubiznisu, aby svojim fanúšikom ešte viac priblížila, čo to znamená byť speváčkou.

Tlačiť Diskusia (2)