Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Slávne Kardashianky stále dokážu prekvapiť: Aha, čím tentoraz šokovali fanúšikov! Celé foto vnútri

25.11.2017 iva

Tieto slávne ženy vzbudili pozornosť, keď urobili niečo nezvyčajné. Čím prekvapili fanúšikov?

Kim Kardashian a jej sestra Kourtney 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Kim Kardashian a jej sestra Kourtney

- Herečka Katie Holmes (38), bývalá manželka Toma Cruisa, sa dokáže vybrať na nákup aj metrom. V preplnenom dopravnom prostriedku medzi natlačenými cestujúcimi si dokonca aj zdriemla. Ľudia pri pohľade na ňu neverili, že ide naozaj o slávnu hviezdu. Palec hore!

Inkognito Katie Holmes v metre. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Inkognito Katie Holmes v metre.
- Vojvodkyňa z Cambridgea Kate (35) si s viditeľným bruškom zatancovala s medvedíkom Paddingtonom, ktorý sa objavil na charitatívnej akcii. Zdá sa, že tehotenské nevoľnosti sú preč a Kate si môže užívať tretie tehotenstvo.

Kate je bezprostredná a takto si zatancovala s maskotom. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Kate je bezprostredná a takto si zatancovala s maskotom.

- Platinová blondínka Kim Kardashian a jej sestra Kourtney vzbudili pozornosť, keď v polovici októbra nakupovali vianočný stromček. Prominentné sestry asi nechcú nič premeškať. Ešte sa vám stále zdá, že nás obchodníci s vianočným tovarom, otravujú príliš skoro?

Kim so sestrou Kourtney už vyberajú vianočné stromčeky. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Kim so sestrou Kourtney už vyberajú vianočné stromčeky.

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media