Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ľubka tesne pred 50-tkou zatúžila po zmene: Wow, ten účes jej neskutočne sekne!

21.11.2017 Beata Suchá

V nádherných premenách stále pokračujeme, milé čitateľky! Neváhajte, prihláste sa aj vy a vyťažte zo svojho vzhľadu čo najviac!

V hlavnej úlohe Ľubka (49) z Bratislavy

Výška: 160 cm

Konfekčná veľkosť: 38

Zamestnanie: ekonómka

Moje hobby: Mám dospelú dcéru, ktorá študuje v zahraničí, a tak mám čas venovať sa svojim koníčkom. Pravidelne cvičím jogu, hrám tenis, chodím plávať a behať.

Moje prianie: Dlho som váhala, ale teraz, tesne pred okrúhlymi narodeninami, cítim potrebu výrazne zmeniť svoj účes a šatník. Verím, že toto je len začiatok, ktorý ma naštartuje do ďalších pozitívnych zmien.

 

Pred premenou

Pred premenou 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Pred premenou

Kaderníčka Lenka Švorcová: Kratší účes vás osvieži!

Ľubka má kvalitné vlasy a dobre zvolený odtieň farby, ale v novom účese pôsobí oveľa atraktívnejšie. Dlhé vlasy od určitého veku „ťahajú“ nadol nielen črty tváre, ale aj postavu.

A vôbec to nebolelo! Dlhý chvost je preč! 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas A vôbec to nebolelo! Dlhý chvost je preč!

Vlasy prestrihávame aj za sucha, aby účes nadobudol perfektný kompaktný tvar. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Vlasy prestrihávame aj za sucha, aby účes nadobudol perfektný kompaktný tvar.

Po premene

Po premene 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Po premene

Elegancia, čo má iskru

Zabudnite na klasiku a vyskúšajte niečo nové! Škoricové šaty okorenené šarmantnými volánmi skombinujte so sexi členkovými čižmičkami a zelenou zamatovou kabelkou.

Náhrdelník: Jasmine, Šaty: Jasmine, Kabelka: Lindex, Topánky: Wojas 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Náhrdelník: Jasmine, Šaty: Jasmine, Kabelka: Lindex, Topánky: Wojas

Vďaka džínsom o 5 rokov mladšia!

Tento džínsový model je ozvláštnený elegantnými perličkami. Skombinovali sme ho s ružovým mohérovým pulóvrikom, náhrdelníkom a metalickými čižmičkami.

Náušnice: Accessories, Pulóver: Camaieu, Náhrdelník: Yaya, Džínsy: Yaya, Čižmičky: Camaieu 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Náušnice: Accessories, Pulóver: Camaieu, Náhrdelník: Yaya, Džínsy: Yaya, Čižmičky: Camaieu

Módna redaktorka Beata Suchá: Omlaďte svoj šatník!

Ak ste drobnej postavy, nebojte sa krátkej sukne. Spolu s čižmičkami a nepriehľadnými pančuškami si ju môžete dovoliť v akomkoľvek veku.

Pulóver: Esprit 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Pulóver: Esprit

Sukňa: Lindex 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Sukňa: Lindex

Čižmičky: CCC 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Miroslav Miklas Čižmičky: CCC

 

Oplatí sa vyskúšať

Gélová linka na oči Artist, AVON, mark., 5,70 € 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: AVON Gélová linka na oči Artist, AVON, mark., 5,70 €

Minerálny bronzový púder, AVON, mark., 9,90 € 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: AVON Minerálny bronzový púder, AVON, mark., 9,90 €

Tekutý rúž s matným efektom, AVON, mark., 6,90 € 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: AVON Tekutý rúž s matným efektom, AVON, mark., 6,90 €

 

 

Prihláste sa aj vy a užite si fantastický deň s odborníkmi na krásu!

Fotografie svojej postavy posielajte na [email protected] Pripojte svoje miery (obvod pŕs, pásu, bokov), číslo konfekcie a obuvi. Nezabudnite uviesť svoje telefónne číslo, aby sme vás mohli čo najskôr kontaktovať.

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media