Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Žiarivá pleť? Michelle Pfeiffer vedie na celej čiare: Ak si myslíte, že za to môžu gény, ste na omyle

24.11.2017 Beata Suchá

Čo sa týka kvality pleti, Michelle Pfeiffer (50) vedie na celej čiare. Že za jej alabastrovú pleť môžu gény? Ale kdeže!

Michelle Pfeiffer si dopraje každý deň 8 hodín spánku. Michelle Pfeiffer si dopraje každý deň 8 hodín spánku.

Americká herečka vyhlásila, že udržať si peknú pleť v pokročilom veku je poriadna drina. Absolútnou prio- ritou je ochrana pleti pred UV-žiarením, a to nielen v lete, ale aj v zime. Súčasťou jej kozmetickej rutiny sú pravidelné kolagénové zábaly a masky.

Šetrné čistenie

Ako starneme, pleť sa regeneruje pomalšie, klesá produkcia kolagénu aj prirodzených tukov. Zbytočne ju neodmasťujte nešetrným čistením! Na odličovanie používajte pleťové mlieka, ráno ju len opláchnite vlažnou vodou a naneste kvalitný hydratačný krém s obsahom ochranného faktora. Nikdy nevynechávajte aplikáciu očného krému, v očnom okolí je pleť prirodzene tenšia a suchšia, preto inklinuje k tvorbe vrások.

3-kroková nočná starostlivosť

Namiesto pílingov s brúsnymi čiastočkami stavte na tekutý píling s obsahom kyseliny glykolovej, ktorý vďaka účinku ovocných kyselín postupne rozjasňuje pleť a zjemňuje vrásky. Vmasírujte nočný krém s výživnou textúrou. Zaobstarajte si hodvábnu návliečku na vankúš, aby ste sa nebudili s pokrčenou pleťou.

Viac spite!

Michelle si neodpustí svojich 8 hodín spánku denne. Je to vraj ten najlepší a najlacnejší anti-aging, aký si žena môže dopriať. Skutočne dobrá pleť podľa nej vychádza zvnútra – súvisí s tým, čo jeme a ako sa cítime.

Tlačiť Diskusia
Focus Media