Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Liz Hurley hravo strčí do vrecka oveľa mladšie krásky: Vďaka týmto tajným zbraniam jej žiadny muž neodolá

20.11.2017 Beata Suchá

Aj po 50-ke patrí Elizabeth Hurley (52) na popredné miesta v rebríčkoch najkrajších žien planéty. Ako je to možné?

Elizabeth Hurley je vždy dokonale upravená. 7 obrázkov vo fotogalérii Elizabeth Hurley je vždy dokonale upravená.

Liz má skvelé gény, no ovláda aj šikovné triky, ktorými si raz-dva uberie pár rôčkov. Prečo sa neinšpirovať? Dievčensky ružové líčka, bezchybný mejkap a šťavnaté pery rozžiaria aj vás!

Prsty preč!

Ak si želáte bezchybné krytie, zabudnite na nanášanie mejkapu prstami. Potrebujete špeciálny štetec na mejkap a korektor pod oči. Je to nevyhnutnosť, pretože inak len upozorníte na zväčšené póry, vrásky a pigmentové fľaky. Aby ste predišli efektu masky, mejkap naneste až k línii vlasov a na krk. Krásu jej závidia aj mladšie ročníky. 7 obrázkov vo fotogalérii Krásu jej závidia aj mladšie ročníky.

Ani na krok bez lícenky

Rumenec na líčkach je starý vizážistický trik, ktorý nemá konkurenciu. Aplikujte si trochu krémovej alebo púdrovej farby na jabĺčka líčok (tóny ružovej sú ideálne) a okamžite nadobudnete mladší a sviežejší vzhľad. Len to vyskúšajte!

Husté mihalnice

Ak máte slabé a riedke mihalnice, neskúšajte to s vrstvami riasenky, ktorá vám nepekne polepí aj to málo, čo máte. Spoľahnite sa na jednoduchý trik s medziriasnou linkou – tmavú ceruzku na oči veďte v tenučkej línii tesne pozdĺž mihalníc, ktoré opticky nadobudnú väčšiu hustotu. Potom už len jeden jemný ťah kvalitnou riasenkou a je to! Elizabeth Hurley 7 obrázkov vo fotogalérii Elizabeth Hurley

Tlačiť Diskusia (1)