Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

3 bradavky, 11 prstov... Chybičky krásy či rovno anomálie sa nevyhli ani slávnym: Aha, čo skrývajú pod šatami

07.12.2017 Milly Sekulová

Hoci ich krásu ospevuje celý svet, aj oni sú len ľudia. Na prvý pohľad bezchybný výzor totiž ukrýva chybičku krásy či rovno anomáliu. Tieto známe tváre sú toho dôkazom.

Megan Fox 12 obrázkov vo fotogalérii Megan Fox

Tri bradavky

Lily Allen (32)

Znie to síce poriadne bizarne, no mať tri a viac bradaviek nie je až taká rarita. Okrem Lily majú tretiu bradavku, ktorá pripomína skôr väčšie znamienko, aj speváčka Kelly Clarkson či spevák Harry Styles.

Lily Allen 12 obrázkov vo fotogalérii Lily Allen

Lily Allen má tri bradavky. 12 obrázkov vo fotogalérii Lily Allen má tri bradavky.

Nemá pupok

Karolína Kurková (33)

Fakt, že modelka nemá pupok sa prevalil počas prehliadky Victoria‘s Secret. Karolína v detstve absolvovala zákrok, po ktorom jej akoby zmizol pupok. Aj keď jej ho na viacerých fotografiách počítačovo dorábali, na móle svoju chybičku krásy zakryť už nemohla.

Karolína Kurková 12 obrázkov vo fotogalérii Karolína Kurková

Chýba mu časť prsta

Matthew Perry (48)

Za chýbajúcim končekom prsta Chandlera z Priateľov sa neskrýva vrodená chyba, ale úraz. Matthew si ako dieťa nešťastne privrel prostredník do dverí a časť z neho mu museli amputovať. V seriáli ste si to však všimnúť nemohli, pretože takmer vždy používal druhú ruku.

Mathew Perry 12 obrázkov vo fotogalérii Mathew Perry

Chvostík

Kesha (30)

Americká speváčka sa pochválila tým, že sa narodila s výbežkom na chrbtici, ktorý sa podobal chvostu. V útlom detstve jej ho však chirurgicky odstránili. Kesha to dnes ľutuje a ak by bola voľba na nej, nechala by si ho.

Kesha 12 obrázkov vo fotogalérii Kesha

 

Dvojfarebné oči

Mila Kunis (34)

Manželku Ashtona Kutchera dlhé roky trápili opakované zápaly dúhovky, ktoré spôsobili, že na jedno oko skoro prestala vidieť. Po operácií sa jej síce zrak navrátil, no za následok to malo heterochromiu, rozdielnu farbu očí. Jedno má tmavozelené a druhé svetlohnedé. Ani vy ste si to nikdy nevšimli?

Mila Kunis 12 obrázkov vo fotogalérii Mila Kunis

Jedenásť prstov

Halle Berry (51)

Áno, počítate dobre. Na prvý pohľad dokonalá kráska má o jeden prst na nohe viac.

Halle Berry 12 obrázkov vo fotogalérii Halle Berry

Halle Berry má 6 prstov na nohe. 12 obrázkov vo fotogalérii Halle Berry má 6 prstov na nohe.

Nemá bradavky

The Weeknd (27)

Speváka a expriateľa Seleny Gomez verejnosť ešte bez trička nikdy nevidela. Dôvodom je fakt, že The Weeknd nemá bradavky. Ako v rozhovore prezradil, takto sa už narodil, a preto sa nemá za čo hanbiť.

The Weeknd 12 obrázkov vo fotogalérii The Weeknd

Palec na ruke ako na nohe

Megan Fox (31)

Pri pohľade na krásku Megan Fox máte pocit, že príroda sa v ničom nemohla pomýliť. Nuž, mohla. Pochopíte to pri pohľade na jej palce na rukách, ktoré pripomínajú skôr palce na nohách.

Megan Fox 12 obrázkov vo fotogalérii Megan Fox

 

Plávacie blany

Ashton Kutcher (39)

Lámač ženských sŕdc sa vám bude zdať dokonalý len do momentu, kým si nedá dole ponožky. Pod nimi totiž skrýva zrastené prsty, ktoré pripomínajú plávaciu blanu. Herec sa za svoju chybičku krásy nehanbí, priam naopak.

Aston Kutcher 12 obrázkov vo fotogalérii Aston Kutcher

Tlačiť Diskusia (4)