Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto nikto nečakal! Pozrite, čo rastie z najstaršej dcéry Angeliny Jolie a Brada Pitta: Bude z nej raz muž?

12.11.2017 bak

Párik slávnych, dnes už rozvedených hercov, vychováva spolu 6 detí, z toho 3 biologické. Dvojica priznala, že dcérka Shiloh (11) je v niečom iná.

Shiloh Jolie-Pitt 17 obrázkov vo fotogalérii Shiloh Jolie-Pitt

Už roky sa totiž Shiloh, ktorá sa prominentnému páru narodila v Namíbii, prejavuje ako transrodový prípad, z angličtiny transgender, kedy sa človek nestotožňuje so svojím vrodeným pohlavím. Hoci sa Shiloh narodila ako dievča, už odmalička ju fascinovali chlapčenské veci. Približne od štyroch rokov začala samú seba za chlapca aj považovať.

Angelina Jolie a Brad Pitt sa preto obrátili na odborníka, keď mala Shiloh 9 rokov. V roku 2010 povedala Angelina v rozhovore pre Vanity Fair: „Rada sa oblieka ako chlapec. Chce byť chlapec. Museli sme jej ostrihať vlasy. Chce nosiť všetko chlapčenské. Správa sa ako jej bratia.“ Brad Pitt potom dodal v rozhovore s Oprah Winfrey: „Chce, aby sme ju volali John. John alebo Peter.“

Shiloh Jolie-Pitt 17 obrázkov vo fotogalérii Shiloh Jolie-Pitt

Odborník im odporučil, aby ju nechali obliekať ako sa jej páči a vylúčil, že sa cíti nespokojná so svojím vrodeným pohlavím pod vplyvom bratov. Zároveň ich uistil, že ako rodičia nespravili žiadnu chybu a Shiloh je skrátka iba sama sebou.

Podľa posledných správ od AFP už dokonca Shiloh nastúpila aj na hormonálnu liečbu, ktorá má blokovať rozvoj ženských pohlavných čŕt. Rodina nevylučuje možnosť, že v budúcnosti Shiloh podstúpi aj chirurgický zákrok na zmenu pohlavia.

Shiloh s mamou Angelinou 17 obrázkov vo fotogalérii Shiloh s mamou Angelinou

Všetky fotografie nájdete v galérii.

 

Tlačiť Diskusia (6)