Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Na zaplakanie! Mladá žena je posadnutá plastikami: Pozrite sa, ako vyzerala predtým, než s tým začala

19.11.2017 bak

Má za sebou už vyše 200 zásahov plastických chirurgov a stále sa jej máli.

Pixee Fox 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Pixee Fox

Pixee Fox má 27 rokov, žije v Severnej Karolíne v USA a utratila už v prepočte viac ako 560 000 € na operácie, z ktorých niektoré zašli do takých extrémov ako lámanie sánky, odstránenie šiestich rebier či zmena farby očí. Zvyšok boli už len „maličkosti“ ako štyri zväčšenia prsníkov, liposukcia a dokonca labiaplastika (čiže úprava tam dole, brrr!)

A prečo to všetko robí? Chcela by totiž vystupovať ako komiksová hrdinka a vydávať vlastnú sériu komiksov, v ktorých bude bojovať so zločinom. Túto víziu vraj mala už ako dieťa. Pixee sa objavila v rannej šou televízie ITV, kde obhajovala svoju posadnutosť plastikami. Moderátorov doslova šokovala, keď vyhlásila, že to nerobí z márnivosti, ale preto, že chce byť pionierkou, ktorá posúva priemysel s krásou dopredu.

Pixee Fox 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Pixee Fox

Najnovší zákrok podstúpila v kórejskom Seoule, kde si dala vylepšovať sánku. Tú museli zlomiť a znova upraviť, takže nemohla celé týždne jesť ani rozprávať. Farbu očí na jasnomodrú jej zmenili v Indii, čo je extrémne nebezpečný a intenzívny zákrok, ktorý nerobia v USA ani v Británii.

Pixee Fox 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Pixee Fox

Pixee sa zvyčajne objavuje v čiernom korzete, ktorý obopína jej 41 cm pás a funguje ako jej vonkajšie rebrá. Moderátorov uistila, že korzet si môže dať aj dole, napriek tomu, že viaceré zdroje naznačili, že sa jej bez neho môže doslova zosypať chrbtica. „To, čo robím, je niečo ako extrémny šport. Nie je to pre každého. No plánujem toho ešte ďaleko viac...“ udivuje modelka.

Fotku Pixee pred zákrokmi nájdete v galérii >>>

Tlačiť Diskusia (5)
Focus Media