Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Šok! Sestra vojvodkyne Kate Pippa kedysi ohurovala sexi zadočkom, dnes desí strhanou tvárou: Čo sa s ňou deje?

14.11.2017 Casprezeny.sk

Z Pippy Middleton je už niekoľko mesiacov vydatá pani, ale po svadbe sa jej výzor dosť zmenil, pozrite si foto vnútri. Čo sa to s ňou deje?

Pippa a Kate Middleeton 10 obrázkov vo fotogalérii Pippa a Kate Middleeton

Sestra vojvodkyne Kate pred svadbou len tak kvitla, no po svadbe sa všetko zmenilo. Odkedy sa v lete vydala za boháča Jamesa Matthewsa (42), akoby prestala o seba dbať. Na verejnosti sa často objavuje bez štipky mejkapu a s úpravou vlasov si tiež nedá veľa námahy, stačí jej, keď si ich zopne do chvostíka.

Pippa skopírovala svadbu Kate. 10 obrázkov vo fotogalérii Pippa skopírovala svadbu Kate.

Aj nedávno ju fotografi zastihli v uliciach Londýna a jej tvár namiesto mejkapu zdobili skôr kruhy pod očami. Ani jej sestra, vojvodkyňa Kate, nechodí príliš nalíčená, ale aj napriek tehotenstvu a počiatočným zdravotným problémom spojeným s ním, vždy vyzerala lepšie, ako jej mladšia sestra.

Svadba Pippy Middleton 10 obrázkov vo fotogalérii Svadba Pippy Middleton

Pippa Middleton je známa svojím zdravým životným štýlom a športovaním. Žeby jej kruhy pod očami spôsobovalo práve vyčerpanie z prílišnej záťaže? Alebo je za tým niečo iné? Pippa sa totiž na verejnosti objavila v pohodlnom voľnejšom kabátiku. Skrýva snáď aj ona sladké tajomstvo, s ktorým môže súvisieť aj jej strhaná tvár a kruhy pod očami?

 

Tlačiť Diskusia (5)