Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Spievaš božsky, ale už si nedávaj napichávať pery! Christina Aguilera sa chcela vylepšiť, ale...

21.11.2017 bak

Počas udeľovania cien American Music Awards spievala na počesť legendy Whitney Houston, ale fanúšikovia si viac ako jej spev všímali toto.

Christina Aguilera 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Christina Aguilera

Hoci je speváčka Christina Aguilera (36) známa svojím úžasným hlasom, fanúšikovia si tentokrát viac ako jej výkon všímali jej pery, ktoré ich údajne počas jej vystúpenia rozptyľovali.

Christina vystúpila na udeľovaní hudobných cien American Music Awards v Los Angeles a spievala hity na počesť Whitney Houston. No v momente, ako otvorila ústa, začali zaplavovať Twitter komentáre ako: „Znie to fajn, ale mala by prestať s napichávaním pier!“ alebo: „Neviem, či sa mám sústrediť na jej božský hlas, alebo na tie hrozné výplne pier. Veď môže ledva otvoriť ústa!“

Christina Aguilera spieva hity Whitney Houston na American Music Awards 2017. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Getty Images Christina Aguilera spieva hity Whitney Houston na American Music Awards 2017.

Talentovaná kráska spievala piesne zo soundtracku k filmu Osobný strážca, za ktorý získala zosnulá spevácka legenda Whitney Houston 8 cien American Music Awards v roku 1992. V čiernych saténových šatách začala Aguilera nesmrteľným hitom I Will Always Love You.

Vystúpenie si môžete pozrieť tu:

No okrem skvelého spevu si fanúšikovia všímali najmä jej neprirodzene vyzerajúce pery a niektorí dokonca pridali na Twitter zosmiešňujúce komentáre, ktoré ju prirovnávali k iným „plastikovým kráskam" ako Meg Ryan či Melanie Griffith. Zo straších fotiek je pritom zjavné, že Christina mala kedysi oveľa tenšie pery.

25. novembra oslávi slávny film Osobný strážca s Whitney Houston v úlohe Rachel Marron 25. výročie. Soundtrack získal 18-krát platinovú platňu.

Všetky fotky nájdete v galérii >>>

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media