Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Plastiky nezaprie! Kráľovná telenoviel dráždila v šatách s mega výstrihom bez podprsenky, páni ani nedýchali

29.11.2017 anm

Kráľovná telenoviel sa nevie zmieriť so starnutím a pomáha si plastikami, ale v týchto šatách sa jej do tváre určite nikto nepozeral.

Carlos Daniel sa zaľúbil do Pauliny. Najskôr netušil, že to nie je jeho manželka, ale potom už nebolo cesty späť. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Carlos Daniel sa zaľúbil do Pauliny. Najskôr netušil, že to nie je jeho manželka, ale potom už nebolo cesty späť.

Venezuelská herečka Gabriela Spanic (43) sa preslávila v telenovelách z 90-tych rokov. Jej najväčším úspechom bol televízny hit La Usurpadora (Uzurpátorka, 1999), v ktorom si zahrala po boku lámača ženských sŕdc Fernanda Colungu (51). Gabriela Spanic patrí medzi najslávnejšie latinskoamerické herečky. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Gabriela Spanic patrí medzi najslávnejšie latinskoamerické herečky.

Uzurpátorka patrí medzi najsledovanejšie telenovely všetkých čias. Gabriela si v nej zahrala dvojúlohu, dvojičky Paulu a Paulinu. Paula bola zvodná mrcha a manželka fešáka Carlosa Daniela (Fernando Colunga). V manželstve sa príšerne nudila, a keď na toaletách elegantnej reštaurácie stretla svoje stratené dvojča - chudobnú upratovačku Paulinu, šikovne využila situáciu.  Mrcha Paula (vľavo) prinútila svoju dvojičku Paulinu, aby zaujala miesto v jej rodine, kým ona vyrazila na dovolenku s milencom. 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Youtube Mrcha Paula (vľavo) prinútila svoju dvojičku Paulinu, aby zaujala miesto v jej rodine, kým ona vyrazila na dovolenku s milencom.

Prinútila ju zaujať jej miesto v rodine bohatých Brachovcov a predstierať, že je manželkou nič netušiaceho Carlosa Daniela. Spokojne vyrazila na dovolenku s milencom, nepočítala však s tým, že jej manžel sa do nežnej a krehkej Pauliny bláznivo zamiluje...

Od premiéry telenovely ubehlo už 18 rokov, ale 43-ročná herečka sa zo všetkých síl snaží zastaviť čas. V boji proti vráskam sa spolieha najmä na plastické operácie. Podarilo sa jej udržať aj štíhlu postavu a pri pohľade na ňu by nikto neuhádol, že sa pozerá na mamu 10-ročného syna Gabriela. Ploché bruško by jej mohli závidieť aj bezdetné a oveľa mladšie kolegyne. Seriálová Paula sa v priebehu rokov takmer vôbec nezmenila! 26 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Twitter Seriálová Paula sa v priebehu rokov takmer vôbec nezmenila!

Naposledy sa objavila na červenom koberci v odvážnych žltých šatách bez podprsenky, v ktorých bola kráľovnou večera. Je zrejmé, že si okrem tváre dala upraviť aj dekolt. Prítomní hostia mali určite problém pozerať sa jej do očí. :)

Všetky fotografie nájdete v galérii >>>

Tlačiť Diskusia
Focus Media