Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Srdce krásnej herečky z Paneláku si získalo toto nádherné stvorenie: Keď si pozriete FOTO, budete dojatí

18.12.2017 milly

Krásna, mladá a ešte aj talentovaná. Herečka Dominika Richterová, ktorú poznáme zo seriálov ako ZOO či Panelák, herectvo síce poriadne zamestnáva, no na svoje srdcové záležitosti nedá dopustiť.

Posledná rola sa jej vryla pod kožu. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Stanislava Topoľská, archív D.R. Posledná rola sa jej vryla pod kožu.

Králik Bobuľka

Je to moje prvé veľké zvieratko, o ktoré sa veľmi rada starám. Hoci mi občas zhodí kvet, roznesie smeti po celom byte či ohrýže káble, je to moja láska a najkrajšie stvorenie.

Králik Bobuľka je jej prvým zvieratkom. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Archív D. R. Králik Bobuľka je jej prvým zvieratkom.

Rodina

Najdôležitejšia a neodmysliteľná súčasť môjho života. Maminka je moja najlepšia kamarátka, moje druhé ja. Je skrátka človek, ktorý by sa mi rozdal. Ocino je zas môj tichý ochranca. Prežíva so mnou všetky emócie. Sestra je kamoška na celý život. Musím spomenúť aj starých rodičov, sú mojimi najväčšími fanúšikmi, ktorí sa za mňa modlia.

Rodina pre ňu znamená veľa. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Archív D. R. Rodina pre ňu znamená veľa.

Balet

Moja veľká srdcová záležitosť. Balet ma naučil pravidlám, práci, vytrvalosti a pokore. Dal mi základ k všetkému, čo robím. Držal ma nad vodou aj vtedy, keď som myslela, že všetko zabalím. Získala som cez to sebavedomie, ktoré mi tak chýbalo. Dúfam, že príde čas, keď sa budem môcť k baletu vrátiť alebo dostanem nejakú rolu, kde ho ešte využijem. Je to taký môj malý veľký sen. Balet je jej srdcovou záležitosťou. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Stanislava Topoľská Balet je jej srdcovou záležitosťou.

Desdemona

Rola, ktorú som naštudovala ako poslednú v poradí v divadle Nová scéna v Bratislave a tento rok v divadle Hybernia v Prahe. Srdcová muzikálová rola plná lásky, nehy, bolesti a utrpenia. Stala sa pre mňa výzvou a aj skúškou toho, čo dokážem.

 

Kvety

Milujem svoje kvety. Musí nimi byť posiaty celý byt a balkón. Sú pre mňa veľká radosť, relax a dávajú mi veľa energie do života. Veľmi rada pestujem napríklad orchidey. Milujem však aj hortenzie, čínsku ružu a ružu. Kvetmi ma naozaj nikto neurazí. :)

Tlačiť Diskusia
Focus Media