Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mama Kevina z komédie Sám doma starne bez plastík a aj to na nej vidno: Takto vyzerá so 60-kou na krku

19.12.2017 anm

Spomínate si na ustarostenú Kevinovu mamu zo slávnej vianočnej komédie? Kedysi krásna herečka poriadne zostarla.

Filmová mama Kate so synom Kevinom. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Reprofoto Youtube Filmová mama Kate so synom Kevinom.

Kanadská herečka Catherine O´Hara sa najviac preslávila najmä ako roztržitá matka vo vianočných komédiách Sám doma. Mama celého kŕdľa detí Kate McCallister si vždy až príliš neskoro uvedomila, že vyrazila na dovolenku bez svojho roztomilého syna. Nuž, ale bez jej zábudlivosti by sme si Kevinove vtipné dobrodružstvá v boji so zlodejmi nemohli vychutnať, takže sme jej vždy odpustili. :) Catherine v prvej časti vianočného hitu Sám doma. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Reprofoto Youtube Catherine v prvej časti vianočného hitu Sám doma.

Modrooká herečka oslávila v marci 63 rokov, a keďže sa nespolieha na pomoc plastických chirurgov, vrásky už neskryje. Hoci to už nie je tá žena, ktorú si pamätáme z 90-tych rokov, svoj vek zvláda s noblesou a pôsobí veľmi šarmantne.

V roku 1992 sa vydala za producenta Boa Welcha a porodila mu dvoch synov, Matthewa a Lukea. Dodnes sa objavuje v menších filmoch a seriáloch, píše scenáre a venuje sa dabingu. Catherine v druhom pokračovaní komédie Sám doma: Stratený v New Yorku. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Reprofoto Youtube Catherine v druhom pokračovaní komédie Sám doma: Stratený v New Yorku.

Všetky fotografie nájdete v galérii >>>

Tlačiť Diskusia (5)
Focus Media