Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Prečo si princ Harry vybral práve Meghan Markle? Uvidíte túto fotku a bude to jasné, tá podoba je neskutočná

06.12.2017 Casprezeny.sk

Princ Harry dlho hľadal svoju lásku, viacero vzťahov mu nevyšlo, až napokon prišla Meghan Markle. Ale prečo práve ona?

Princ Harry, Meghan Markle 30 obrázkov vo fotogalérii Princ Harry, Meghan Markle

 

Mladší brat prica Williama si popri kráľovských povinnostiach dokázal mladosť užívať plnými dúškami, niekedy až tak, že škandálikmi nahneval aj kráľovnú Alžbetu.

Pre synovca Georga chce byť Harry „Funcle“, teda 30 obrázkov vo fotogalérii Pre synovca Georga chce byť Harry „Funcle“, teda

K životu samozrejme patria aj lásky, a tie sa princovi Harrymu našťastie nevyhýbali a zväčša to boli blondínky. Sedem rokov randil s Chelsy Davy, ktorá pochádzala zo Zimbabwe.

Chelsy Davy a princ Harry 30 obrázkov vo fotogalérii Chelsy Davy a princ Harry

Neskôr tvoril pár s ďalšou blondínkou Cressidou Bonas, najmôadšou dcérou Lady Mary-Gaye Curzon a podnikateľa Jeffreyho Bonasa. Obidva vzťahy stroskotali najmä preto, že slečnám prekážali pravidlá života v kráľovskej rodine a to, že by boli stále na očiach verejnosti.

Cressida Bonas, princ Harry 30 obrázkov vo fotogalérii Cressida Bonas, princ Harry

Keď sa ženil princ William s Kate Middleton, začalo sa pošuškávať, že sa jeho brat Harry zahľadel do mladšej sestry Kate, Pippy, ktorá počas ich svadby ohrúrila sexi zadočkom v bielych šatách. A ako páru by im to spolu aj celkom pristalo... Nič také sa napokon nestalo a Pippa neskôr začala vážne randiť s boháčom Jamesom Matthewsom, za ktorého sa tento rok aj vydala.

Pippa Middleton 30 obrázkov vo fotogalérii Pippa Middleton

Vlani sa však objavili prvé správy o novej Harryho láske, Meghan Markle, ktorá, čuduj sa svete, typovo veľmi pripomínala sestru vojvodkyne Kate, Pippu. A do tej sa Harry zamiloval tak, že ako prezradili jeho priatelia, dávno nebol taký šťastný. A ako už všetci vieme, tento vzťah speje k svadbe. Nuž, veríme, že napokon Meghan bude pre princa Harryho naozaj tá pravá.

Všetky fotografie nájdete v galérii.

Princ Harry, Meghan Markle 30 obrázkov vo fotogalérii Princ Harry, Meghan Markle

Princ Harry, Meghan Markle 30 obrázkov vo fotogalérii Princ Harry, Meghan Markle

 

Tlačiť Diskusia